Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Ha egy felnőtt, értelmes...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy felnőtt, értelmes ember egy problémára kérdést keres itt, a fogamzásgátlás témakörben, miért kezdik el osztani az észt a tudatlan tinik?

Figyelt kérdés

Ez a Szerelem/szex témakör véleményem szerint tudatlan tinik gyülekezete. Az a legnagyobb problémájuk, hogy milyen óvszer való a péniszére... stb.

Amikor meg idejön egy valódi, igazi problémával küzködő ember lehurrigják mintha olyan okosak lennének.

Komolyan mondom már félek a fogamzásgátlásró kérdezni, mert nem kapok rá értelmes emberektől választ, csak 14 évesektől, merthogy azok járnak ide.


2009. okt. 28. 15:27
 1/7 anonim ***** válasza:

vannak azért értelmesebbek is, akik nem 14 évesek, csak kevesen. kikell szűrni, h kire érdemes hallgatni és kire nem. én igyekszem normális válaszokat adni, fogamzásgátlás témakörben mondhatjuk jártas vagyok :D

24L

2009. okt. 28. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Kérdezz bátran, vannak olyanok is, akik tényleg szívesen segítenek és tudnak is :)
2009. okt. 28. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Andrewka ***** válasza:

Kikérem magamnak:)


Komolyabban véve. Én igyekszem normálisan válaszolgatni, de kérdezni nem fogok pont azért amiért te sem. A fogamzásgátlás téma meg egyszerűen katasztrófa:S Nem tudom hány abortusz van évente és hány 72 órás tablettát adnak ki, de az itteniek alapján rengeteget.


Szerintem kérdezz bátran csak szelektálj a válaszok között.


22/f

2009. okt. 28. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
az utolsóval értek egyet. kérdezz nyugodtan, mert akadnak normális válaszolók is, aki meg bunkó, azt hagyd figyelmen kívül (vannak olyan kérdezők akik ilyenkor felesleges vitákba bonyolódnak...)
2009. okt. 28. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Kevés olyan felnőtt ember van akinek nincsen fogalma a fogamzásgátlásról, vagy nem tudják ezt megoldani valamilyen olyan módon hogy azt ne egy nyílt fórumon kérdezzék meg, ahol ismeretlen emberek adnak tanácsot DE illusztris intuícióival meg tudja állapítani a problémájára válaszolók életkorát. Nem semmi! ;-D
2009. okt. 28. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Jó, én 17 éves vagyok, de olyan témában hozzá sem szólok, amelyikhez nem értek. Igyekszem hasznos tanácsokat adni, de csak ott, ahol tudom is hogy mit beszélek.
2009. okt. 28. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én is 17/L vagyok, és én is csak akkor válaszolok, mikor biztosra tudom, hogy igen, ez tuti igy van. nem irok hülyeségeket, mert ez az oldal ugye nem erről szol. Viszont már én sem merek kérdezni, mert van hogy lehurrognak engem is.
2009. okt. 29. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!