Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » A Youtue-on gameplay videókat...

A Youtue-on gameplay videókat készítek, hogyan tudom aktiválni a bevételszerzést ezeknél a videóknál?

Figyelt kérdés

Gameplay videókat szoktam készíteni általában.Mostanában keresett meg a Youtube, hogy legyek YT partner. A kérdésem az lenne, hogy valamilyen jogi akadályba ütközike az, ha én ezeknél a videóknál aktiválom a bevételszerzést.

3 féle verziót kéne kiválasztanom a listából, amit a YT felkínál:


1. A videómban csak saját, eredeti tartalmam található. 2. Online licencem van tartalmam egy részére vagy egészére.

3. Írásbeli engedélyem van tartalmam egy részének vagy egészének felhasználására.


Elméletileg azok a videók, amiket készítettem az én tulajdonomban vannak, de a játék nem, amiről készítettem. Szerintetek mit tegyek?


2012. szept. 25. 21:23
 1/3 anonim ***** válasza:

Nem youtube partner leszel csak olyan ember a youtubeon aki google hirdetéssel tud pénzt szerezni ha téged a youtube keres meg hogy youtube partner legyél ahhoz elég nagy "hírnév" kell.


Amúgy amúgy a 2. al próbálkozz bár nem hiszem hogy elfogadják.

2012. szept. 25. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Változtass hátteret, mert fullhdban hányás ahogy ismétlődik.
2012. szept. 25. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Kedves Prohiaprofi!


Úgy látjuk,videóid egyre népszerűbbek a YouTube-on. Örülünk, ha felhasználóink sikeresek, ezért szeretnénk felajánlani a lehetőséget, amellyel videóidat bevételszerzésre használhatod fel.


Ehhez először is állítsd be a fiókodat bevételszerzésre a Fiókbeállítások lapon, majd állítsd be bevételszerzésre az erre alkalmas videóidat a Videokezelő lapon.


Jó szórakozást, és sok szerencsét kíván:


A YouTube csapata


Ezt a levelet értelmeztem félre,köszönöm a válaszokat.

2012. szept. 26. 00:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!