Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Indavideó vagy Youtube?

Indavideó vagy Youtube?

Figyelt kérdés
Tudom hogy a Youtube népszerűbb,de ezt félretéve melyik a jobb? Hallottam olyat hogy az Indavideó nagyon labilis,más viszont a Youtube-t szidja. De akkor miért van az hogy van aki az Indára tölt fel,ha a Youtube jobb lenne? Vagy van-e más megosztó portál amit ajánlanátok?

2012. szept. 29. 17:07
 1/4 anonim ***** válasza:
Youtube az Indavideó FAGY SZAROK A SZERVEREK !
2012. szept. 29. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Igen,ezt értem. Tehát technikailag az Inda rosszabb! De akkor miért van az hogy oda is elég sokan töltenek fel?Talán azért mert,az Inda enged olyan tartalmakat amiket a YouTube nem?
2012. szept. 29. 17:10
 3/4 algopirin ***** válasza:

Indavideo egy "fos", mint az előző is kifejtette több szót meg nem is érdemes rá pazarolni.

Ha választani kell akkor jutubi, ha olyat teszel ki ami valamilyen szerzői jogot sért tökmindegy hová teszed csak idő kérdése amíg leszedik vagy leszedetik.

Indavideot meg többen ismerik talán az "amatőr" kategóriában azért használják relatív sokan.

2012. szept. 29. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Trevor. ***** válasza:

A youtube egy szar, főleg mostanában. Feltöltöttem egy GTA5 videót, amiben volt egy olyan zene, ami miatt a YT a videót 187 országban (köztük hazánkban is) letiltotta. Pedig semmi bevételt nem akartam vele szerezni.

Kérdező: Ha akarsz nézőket, feliratkozókat, muszáj a Youtube-ot választanod. Ha viszont nem akarsz népszerű, de mindenképpen hazai, normális és szerzői jogi hülyeségektől menteset akarsz, akkor indavideó.

2015. szept. 17. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!