Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Szerintetek hogyan lenne a...

Szerintetek hogyan lenne a legjobb?

Figyelt kérdés

Hamarosan el fogunk költözni Keszegre. Mivel ott a leggyorsabb vezetékes internet 15megás és ráadásul 4-en használnánk. Én meg főleg mivel állandóan töltöm fel a youtube-ra a videókat, közben multiplayer-es PC játékokkal játszom, tehát én használnám a leggyakrabban a netet. Nekem ha egyedül használnám a netet, még akkor is lassú lenne számomra és ráadásul rajtam kívül még 3-an használnák. Tehát hogy lenne e legjobb? Kössük be ezt a netet (majd, még nem költöztünk el), vagy a Telenornál vegyek egy hipernet 42-t. Mivel itt lefedettség nincs a hipernet 42-nek, csak arra Kosd felé, ami olyan 5-6 km-re van légvonalban, tehát én arra gondoltam hogy veszek egy 3G, 4G (a 4G a hipernet jelerősítésére is jó) antennát. Vennék egy 4X2,5 méteres antenna árbócot amit egymásra lehet illeszteni, feltenném a tetőre, és onnan simán rá látni Kosdra. Tehát mivel irányított jellegű az antenna és ráadásul onnan vizuálisan is rá látni az adótoronyra, simán befogná. Vennék egy hipernetes routert és kész.


Tehát 15 megás net vagy hipernet 42(megás) net lenne a legjobb? A 15 megás (vezetékes) net éjjel-nappal korlátlan, viszont a hipernet 42-nek nappal csak a böngészése a korlátlan, éjszaka van asszem 100giga rendes adatforgalom.

Tehát ez a nagyon lassú (vezetékes)net vagy a hipernet 42 lenne a legjobb?


2012. okt. 4. 14:56
 1/7 anonim ***** válasza:
Mobilnetnek nagy lesz a laggja. A multizás macerás lesz.
2012. okt. 4. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 MaXXeGee ***** válasza:
Rosszul értelmezted a hipernetet, a videó le-feltöltésekre nappali időszakban van 20GB-od plusz éjjelre 100 ... a böngészés ugyan tényleg "korlátlan" de a videózás nem :)
2012. okt. 4. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Közveszélyes Kontár ***** válasza:
(és mi lenne ha még most is csak betárcsázós internet lenne 28kbps el kb.)
2012. okt. 4. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
El vagy tévedve. Hipernet 42-nek már vége. [link]
2012. okt. 4. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ráadásul a Korlátlan böngészésért és a 100GB-ért (éjszakai) külön kell előfizetni.
2012. okt. 4. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Most mi van? Végleg megszüntették a hipernet 42-t? Hisz valamelyik nap még láttam a telenor oldalán...
2012. okt. 4. 15:40
 7/7 anonim ***** válasza:
Ilyen ez. Egyik nap még van, aztán másik nap már nincs.
2012. okt. 4. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!