Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Azonosítatlan hálózat-nincs...

Azonosítatlan hálózat-nincs internet kapcsolat - közben kapcsodva van, de limitálva. Mi lehet?

Figyelt kérdés

Bocs, ha hülyén írom, angol nyelvű windows van a gépen. Felcsatlakozik a routerre a laptopom, és azt írja, unidentified network, no internet access, alatta pedig a hálózatoknál csatlakozva van, a net viszont nem megy. Ma raktam fel a windowst (új a gép, csak dos volt rajta) egy ideig rendben ment, aztán elkezdte ezt az azonosítatlan kapcsolatot csinálni. Próbáltam statikus ip-t beállítani, nem segített, újratelepítettem egy másik win7et, azzal ment egész délután, elment szunnyadni a gép, majd most megint ezt csinálja. Mi baja lehet, hogy eddig ment, és most bemondta az unalmasat? A wifivel, routerrel semmi gond, mert ugyanazon a hálózaton vagyok most is, csak másik laptopon.


[link]


köszi, és nagyon remélem,hogy valaki tud segíteni!!


2012. okt. 5. 23:42
 1/8 anonim ***** válasza:

1. Vezérlőpult -> energia -> wifi energiatakarékos üzemmódot kapcsold ki


2. Eszközkezelő -> hálókártya/-eszköz/-akármi -> vedd ki a pipát, hogy alvásnál ne kapcsoljon le.

2012. okt. 6. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszi, megcsináltam ezeket, de ugyanaz. Újra is indítottam a gépet, de ugyanaz a helyzet:///
2012. okt. 6. 00:31
 3/8 anonim ***** válasza:
Szakadozik az internet vagy fogja magát elmegy és utánna vissza se csatlakozik?
2012. okt. 6. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

elvileg csatlakozva van, gyakorlatilag semmi nem megy. leszakadt délután, azóta akármit csinálok, nem hajlandó visszacsatlakozni a netre

fél napja szenvedek vele, amit csak találtam neten, már megcsináltam, de egyelőre semmi. megőrülök

2012. okt. 6. 01:42
 5/8 anonim ***** válasza:
Kábellel normálisan működik?
2012. okt. 6. 02:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Most felment a netre rendesen. Windows update-re rányomtam, egy dolgot frissített. Remélem, ez volt a baja. De ahogy nézem, nem egyedi probléma ez a win7-nél. Kíváncsi vagyok, így marad-e!
2012. okt. 6. 11:21
 7/8 anonim ***** válasza:
Na?Úgy maradt?
2012. okt. 7. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Nekem is ezt csinálja, csak asztali gép. Úgy oldottam meg, hogy utp kábel kihuzva, elindítom a gépet és a modemet, és amikor a rendszer felállt, és a modem is online, akkor összedugom. Így működik. Sajnos nem elég a modemet áramtalanítani, mert a gép áramtalanul is látja. Zavar, jó lenne ha valaki megmondaná, mi ez.
2013. márc. 19. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!