Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Pár kérdés az IP ban-ról...

Pár kérdés az IP ban-ról valaki légyszi segítsen?

Figyelt kérdés

ha beregisztrálok egy fórumra "A" gépről, de mondjuk csak "B" gépról nézeketem a fórumot, akkor ha titlásra kerülne a sor akkor melyik IP címet nézi az Admin, amin beregisztráltam, vagy amin többször voltam


csak azért kérdem, mert ha most cserélek és beregizek "B" gépről, és csak "A" gépen nézem akkor vajon nem fogja észrevenni az Admin vagy egyből tilt?


"A" gépnek és "B" gépnek más az IP címe!



2012. okt. 8. 17:35
 1/3 anonim ***** válasza:

Kitiltásnál elsősorban a bejelentkezett felhasználót fogják figyelembe venni, és tiltani, de ha mégis ip banra is kerülne sor, akkor meg azt veszi figyelembe, amelyikkel a h*lyeséget elkövetted.

Azért mert egy géppel beregisztráltál vhova, az nem jelenti azt, hogy másikkal ne látogathatnád az oldalt. És ha dinamikus ipvel rendelkeznél (mint pl. én, és oly sokan mások is), akkor meg nem is tudnád azt betartani, hogy csak 1 ipről jelentkezz be. Ezért is olyan könnyen kijátszható manapság sok ember számára az ip ban...

2012. okt. 8. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ha nem hülye az admin, akkor mindkét IP-t kitiltja, meg a regisztrált accountot is. Puszta IP ban-nak amúgy sincs sok értelme, mikor az otthoni net előfizetések 90%-a dinamikus IP-t használ.
2012. okt. 8. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

az admin egy elég fura nő..

egy tök értelmetlen hülyeségért letiltott, szerintem semmi olyat nem írtam amit nem szabadott vna, csak annyi volt egy gondolatmenetet ami eltért a témától tovább vittem..rákérdeztem de nem válaszol hanem helyette kitöröl

már 2x beregisztráltam de többször már nics kedvem mert ugyis letilt, kérnék én bocsánatot ha tudnám hogy miért:S


az a baj hogy nekem fix Ip címem van szóval megszívtam..

najó mind1 köszönöm a választ

2012. okt. 9. 18:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!