Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Vodafone mobilinternet alkalma...

Vodafone mobilinternet alkalmazás androidra?

Figyelt kérdés
hamarosan egy tablet tulaja leszek, és kitaláltam, hogy a mobilnetemet használni akarom rajta, e célból el is kezdtem túrni az internetet, egy android (2.3) ra való .apk kiterjesztésű vodafone mobile connect lite program után, ám sikertelenül, ahoz kérek segítséget, hogy tudtok e linket, webhelyet mutatni, ahol letölthetek androidra írt mobilnet programot, vagy a mobilnet SIM kártyáját tudom e használni a tabletben. hasznos talán ha leírom azt is, hogy az okostelefonom, alcatel onetouch áprilisi remekműve, könnyedén kezeli a mobilnetem SIM kártyáját, és tudok vele netezni! mik a lehetőségeim tehát egy androidostablet esetén? segítségeteket előre köszönöm

2012. okt. 12. 21:33
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
2012. okt. 12. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
2012. okt. 12. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
tisztelt válaszadók, az általatok adott linkek egyrészt nem letölthetőek, másrészt a második nem vodafone program, várom a jó megoldást továbbra is, köszönöm
2012. okt. 12. 22:43
 4/15 anonim ***** válasza:

Tabra elég ha rádugod az usb sticket benne a kártyával. Nem kell hozzá semmi extra dolog. Persze ha a tab pont azt a sticket nem támogatja akkor sehogy nem fog menni. Ha meg lehet a tabba sim kártyát tenni az mégjobb, mert akkor tuti menni fog a net.

De 2.3-mal nem is vennék tabot.

2012. okt. 12. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
tisztelt utóbbi válaszoló, azt szeretném kérdezni, hogy mi a véleményed arról, hogy hogyha én egy Android oprendszert alkalmazó tabot használok, és arra dugom rá, a rendszerint csak .exe file kiterjesztést tartalmazó mobil sticket, akkor hogyan fog az működni, hisz nincs hozz .apk kiterjesztésű androidra írt programom? netán kezelné az android az exe fileokat?
2012. okt. 13. 00:17
 6/15 anonim ***** válasza:
Az android nem kezelné az exe fájlt. De nem is kell neki. Eleve a linux kernel tudja kezelni ezeket a stickeket (már amelyik támogatva van). Ha hozzákötöd és engedélyezve van a mobilnet akkor szépen magától felépül a kapcsolat.
2012. okt. 13. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
köszönöm az éjjel 2 órási válaszolónak.
2012. okt. 13. 02:29
 8/15 Nadetényleg ***** válasza:
Létezik olyan tablet amibe bedugható SIM kárty és olyan, amelyikbe nem dugható. Az előbbihez semmilyen program nem szükséges, mert az Android gyárilag tudja kezelni a sim kártyát és a net csatlakozást. Ha nem dugható bele sim kártya, akkor wifin kell netezni vele pl. úgy, hogy a mobilodon megosztod wifin a mobilnetet.
2012. okt. 15. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Tisztelt utolsó, ha Wifi megosztásra használom a telefont, haximum egy óráig bírja, és lemerül, szétzabálja az akkumulátort, ezért ezt nem tartom ideális megoldásnak, tudom, mert utánajártam, hogy van androidos vodafone program, csak eddíg senki sem tudott mutatni egyet sem, mint ahogy jómagam sem találok, ebben van szükségem segítségre.
2012. okt. 15. 17:24
 10/15 anonim ***** válasza:
Nincs a közelben Voda márkabolt? Ők biztosan tudják (Profisarok: informatikusuk is van).
2012. okt. 15. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!