Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Vodafone mobilinternet alkalma...

Vodafone mobilinternet alkalmazás androidra?

Figyelt kérdés
hamarosan egy tablet tulaja leszek, és kitaláltam, hogy a mobilnetemet használni akarom rajta, e célból el is kezdtem túrni az internetet, egy android (2.3) ra való .apk kiterjesztésű vodafone mobile connect lite program után, ám sikertelenül, ahoz kérek segítséget, hogy tudtok e linket, webhelyet mutatni, ahol letölthetek androidra írt mobilnet programot, vagy a mobilnet SIM kártyáját tudom e használni a tabletben. hasznos talán ha leírom azt is, hogy az okostelefonom, alcatel onetouch áprilisi remekműve, könnyedén kezeli a mobilnetem SIM kártyáját, és tudok vele netezni! mik a lehetőségeim tehát egy androidostablet esetén? segítségeteket előre köszönöm

2012. okt. 12. 21:33
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó, de akad a közelben vodabolt, és tervbe is van véve, menni fogok hozzájuk, de ők is csak emberek, mitöbb, akiket vodásakat ismerek, inkább sutácskák, mint informatikában jártasak, ezért nézek mindenhol körül ahol tehetem. ötletet adtak arra, hogy dugjam rá simán a gépre a sticket, és a gépben az APN beállításokat igazítsam a voda rendszerének megfelelően, de telefonon (kérdés hogy van e tablet és teló android között különbség e téren)csupán csak VPN beállításokat engedett állítani, APN-t állító opciókat nem találtam; Beállítások-wireless és háló beáll.-VPN beállítások, alatta mobilhálózatok -megjegyzés alatta: Állítsa be a roamingra, hálózatokra és APN hálókra vonatkozó opciókat, ezen belül hálóbeállítások, nincs benne semmi érdekes, adat engedélyezése illetve adatforg roaming, és ennyi, itt feltennék egy nagy kérdőjelet. Alább linkelem azt amit én találtam az APN beállításokhoz


[link]


köszi a segítséget!!!

2012. okt. 15. 23:59
 12/15 anonim ***** válasza:
Nekem USB modemes mobilnetem van, Internet Nonstop csomag, Vodás. APN: internet.vodafone.net, DNS1: 80.244.96.1, DNS2: 80.244.97.30. Ez a szélessáv. Hálózati preferencia: 3G kizárólag. Gondolom hasonlóra kell beállítani a Voda szerverekhez a tableten is.
2012. okt. 16. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:

köszönöm szépen, kiírom és megfogom nézni a többi összegyűjtött tanács mellett ezt is, és írom amint megvan az eredmény, köszönöm szépen! -péntek este esedékes-


ha van még ötlet, tanács, várom :)

2012. okt. 16. 21:47
 14/15 anonim válasza:
Android 2.3-al én sem vennék már tabot. Az alsó kategóriások is 4.0-val szereltek már. Egyébként a 4.0 alapból sokfajta sticket támogat már. Egyszerűen beledugod,egy idő után kijön alul a jelerősség és browse it! :)Ha nem így történik(pl: lefagy,vagy semmi nem történik),akkor nem támogatja. Ilyen egyszerű.
2013. márc. 14. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Ha nem támogatja a kernel akkor nem fog menni és pont. HIába van (ha van) rá szoftveres megoldás, a modemnek max a kártyaolvasós részét fogja felismerni a készülék. Dehát modem csere.

Amúgy; beállítások - wifi alatt (továbbiak) és ott lesz lentebb a támogatott eszközök listája. Talán a gyártó oldalán is leírják ezeket, utóbbit pontosan nem tudom.

2014. febr. 22. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!