Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Miért "nem normális" dolog...

Miért "nem normális" dolog nem fennt lenni facebookon, iwiw-en stb? én egyiken sem vagyok és hát az ismerőseim meg akikkel újonnan megismerkedem munka ez az amaz miatt, kérdően néznek hogy kerestelek, nem vagy fent?

Figyelt kérdés
hát nem vagyok, elgondolkodtam hogy így akarnak akár első benyomás helyett máris kutakodni vagy ennyi fölös idejük van, vagy nem is tudom, én szeretek szóban beszélni normálisan ahogy én gondolom hogy az, az meg hogy megosszak mindent, ha meg nem osztok meg mindent arra jó a beszéd is sztem

2012. okt. 13. 21:16
 1/5 anonim válasza:
100%

Én speciel nem szoktam mások után kutakodni, de az életemet rendszerint a facebookon szervezem, legyen szó tanulásról, szórakozásról vagy egyéb dolgokról. Itt értesülök programokról, és olcsóbban beszélhetek meg dolgokat az ismerősökkel, mint ha mondjuk felhívnám őket. Egyik ismerősöm is nagy facebook ellenes volt, de asszem suli vagy munka miatt kénytelen volt felregisztrálni, és az volt a tapasztalata, hogy tulajdonképpen egész hasznos. Az más kérdés, hogy egyesek szerintem eléggé rosszul használják, pl kiírják minden nyűgüket-bajukat, az ilyeneket én le is vettem a hírfalamról.

DE azért csínján kell bánni vele , mert ami az interneten ingyen van, ott te vagy az áru... Szokták azt is mondani, hogy a facebook valószínűleg többet tud rólad, mint a saját anyád. :D

2012. okt. 13. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
régen kaptam ilyen hasznos és szépen megfogalmazott választ, köszönöm szépen, jól esett olvasni:-)
2012. okt. 13. 21:40
 3/5 algopirin ***** válasza:

Ugyan így egy durvább bulis foto akár a karrieredre is kihathat, ma már simán benne van állásinterjú előtt megnézik van-e fészbuk oldalad ha pl. nem "kovács istvánnak" hívnak elég nagy az esélye hogy meg is találnak, ha egyedi neved van és semmi sincs rólad akkor akár az is gyanús lehet.

Konkrét példa,céges szinten x ember beszállítóként ajánlkozott hogy adott dologból tud hozni jobb áron is, viszont fészbukon pont olyan kiírásai, képei, egyéb voltak ami miatt nem döntöttünk mellette.

Szóval nem baj ha van de ésszel és nem árt meggondolni mit oszt meg az ember az egész világgal adott esetben.

2012. okt. 13. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Én épp nemrég töröltem magam fb-ról, mert elegem lett belőle..

de sajnos úgy néz ki hogy újra használnom kell az egyetem miatt, mert mindig ott beszéljük meg a csoporttársaimmal a köv. találkozó időpontját, ötleteket váltunk, stb.

2012. okt. 19. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Kedves kérdező szerintem nem kell sehol fent lenned ahhoz, h. hiteles és jó legyél. Szerintem, aki lenéz, mert nem vagy sehol sem megtalálható virtuálisan az elég gáz. "Okos ember még azt is titkolja, ami van a buta még azt is mondja, ami nincs." Aki a közösségi oldalon szervezi az életét még szűrővel is az elég gáz. Orwell 1984. Aki pedig itt szervezi az életét az elég szomorú. Sokan kérkednek a neten mindenféle dolgokkal külföldi nyaralás képei, új ruha, pózolás, a házukban fényképezkednek és a valós életben mikor összetalálkozol ezekkel csak nézel, mert nem is olyanok, mint a neten közzé tett képeken. Mellesleg a barátaimhoz és ismerőseimhez senkinek semmi köze sem.
2012. okt. 21. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!