Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Vajon miért tilt le egy másik...

Vajon miért tilt le egy másik fórumon az admin, ok nélkül?

Figyelt kérdés

rá is kérdeztem, hogy miért?

de semmi választ sem adott


most kértem nem rég bocsánatot, leirtam hogy mire gondoltam, miért tilthatott le, de kételkedek hogy amiatt, de hogy akk miatt , nem értem:\



2012. okt. 13. 22:22
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:

Szerintem azért mert az IP címedben volt egy 4-es. És ma van a "tiltsuk azokat akik címében 4-es szerepel" világnap.


Most komolyan: milyen választ vársz? Belelátunk egy ismeretlen admin fejébe úgy, hogy még csak a fórumot sem tudjuk, nem hogy az admint ismernénk v. valami!

2012. okt. 13. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 algopirin ***** válasza:

Valami oka biztos van-volt, amúgy meg egy fórum vagy bármi hasonló amiért nem fizetsz mint egy szolgáltatásért nem jár alanyi jogon ha nincs rajtad sapka megteheti hogy letilt.

De még nem igen láttam olyan komolyabb-normálisabb fórumot chatet ahol ok nélkül csak úgy bárkit letiltanának.

2012. okt. 13. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:

igazad van, kicsit hülyeén irtam ki


olyan válaszra gondoltam, hogy ha valakivel megesett és fény derült az okra, akkor segítene azzal hogy leírja mi volt az

2012. okt. 13. 22:31
 4/21 A kérdező kommentje:

a fórumon vannak témakörök, és nem teljesen a témán belül kérdeztem , de a témához kapcsolódoan volt pár kérdésem


meg olyan volt, hogy volt egy adott kérdésben, kissé elvittem a témát, amire egy másik fórumozo szintén válaszolt, eldumálgatunk mind2et letiltottak(már többször tiltottak, majd töröltek), azzal a címszóval hogy "fórum lejáratása"


jelenleg a forumra csak úgy merek feljárni hogy egy másik profillal regisztráltam és egy másik gépről(más ip cím)


olyan rossz

2012. okt. 13. 22:34
 5/21 anonim ***** válasza:
Hát mondjuk szakmai fórumon tényleg illik tartani az etikettet. Hogy nézne az ki, ha agysebész fórumon a poszt-traumás hatás tárgyalása közben valakinek eszébe jutna, hogy úgy egyébként van egy nagyon finom velős-rántotta receptje és oda leírná. Komolyan lehetne venni az az oldalt?
2012. okt. 13. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:
a témája elég meredek, sokaknak nem tetszik(ezért nem nevezem meg), de a tagok teljesen komoly emberek, admin is vmi 40 év körüli nő, nem egy 12 éves hülyegyerek aki állandóan tiltogat..
2012. okt. 13. 22:38
 7/21 anonim ***** válasza:
Nyalogathatod a sebeid, meg ha gondolod biztos találsz itt olyan embert, aki szívesen fikázza veled / neked a másik fórumot, de igazából érdemli előrelépést itt nem fogsz tudni tenni.
2012. okt. 13. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 algopirin ***** válasza:

Ha adottak a szabályok és vétesz ellenük így jártál.

Mivel elfogadtad a szabályokat akkor ahhoz kell tarts magad vagy nem kötelező oda járni, ha az a szabály csak sapkában mehetsz az oldalra és elfogadod akkor ha kirúgnak mert nem volt rajtad sapka csak magadra vethetsz, ha úgy gondolod neked lehet kicsit rugalmasabban is akkor lehet másnak is és egy idő után nem lehet a szabályokat betartatni.

Ha meg adott egy fórum vagy chat vagy akármi ami lehet valakiknek a nem kevés munkájukból alakult ki és van egy bevált szabályrendszer ami működik, nyilván nem fogja-fogják hagyni hogy megváltoztasd, ami szerintem teljesen jogos, én se hagynám.

Ez már csak így működik az életben is, néha meg példát kell statuálni a retinensekkel.

2012. okt. 13. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:

értem..

köszönöm a váaszokat


most azon agyalok hogy hogyan változtassam át a fix ip cimemet:D:D

2012. okt. 13. 22:46
 10/21 algopirin ***** válasza:

Leírnám hogy hogyan csináld zsír egyszerűen de úgy is trollkodnál vele csak :)


Ha meg mire rájössz magadtól is hát ha "felnősz" a feladathoz.

2012. okt. 13. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!