Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Vajon miért tilt le egy másik...

Vajon miért tilt le egy másik fórumon az admin, ok nélkül?

Figyelt kérdés

rá is kérdeztem, hogy miért?

de semmi választ sem adott


most kértem nem rég bocsánatot, leirtam hogy mire gondoltam, miért tilthatott le, de kételkedek hogy amiatt, de hogy akk miatt , nem értem:\



2012. okt. 13. 22:22
1 2 3
 11/21 A kérdező kommentje:

nézek videót youtubeon..


de most mér vagy ilyen?!

jó tudom nem ismersz, hiába irom le milyen vagyok ,nem garancia de akkor is leirom, hogy egy kajak normális, nem trollkodó fazon , aki tökre szeretne visszamenni fórumozni, de nem tud a saját gépén csak a suliba, mert letiltották az ip jét, ezentúl jobban figyelnék a szabályokra nyilvávalóan

2012. okt. 13. 23:03
 12/21 algopirin ***** válasza:

Nézek videot jutubon :)

Inkább olvass utána, esetleg több hasznos információhoz is hozzájuthatsz mindent a "tv-böl" nem lehet megtanulni, de ok. a te dolgod.

2012. okt. 13. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 A kérdező kommentje:

http://www.youtube.com/watch?v=l30o3ViE0n4&feature=related


ezt meg csináltam de sajna nem működik, ugyanaz az első ip mint a utolsó

2012. okt. 13. 23:16
 14/21 algopirin ***** válasza:
Ilyen videók egy baromság, "olvass" inkább kölyök hidd el jobb az neked és az agyad se tompul annyira :)
2012. okt. 13. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 A kérdező kommentje:

nem vagyok már réges rég kölyök nem tudom miből jött le neked


am megoldottam

[link]

szted megbízható?

2012. okt. 13. 23:40
 16/21 algopirin ***** válasza:

Én azt nem tudhatom, ha mindig mindent megmondanak és a szádba rágnak sose jössz rá dolgokra magadtól és nem tanulsz belőle.

Amúgy meg hidd el kölyök vagy még amíg ilyen kérdésekkel fórumba kell menned,és nem bántásból :)

2012. okt. 13. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 A kérdező kommentje:

áhh értem, szóval neked azzal van bajod hogy energiatakarékos vagyok, és ahelyett hogy megkeresgetném az apróbetűsrészben hogy kel la statikus ip-t átváltani megkérdezek egy olyasvalaki aki konyít hozzá vmennyit, legalább is többet mint én


hát jó megértve

2012. okt. 14. 00:05
 18/21 A kérdező kommentje:
tudom a vesszőket nem tettem, ki de ez nem nyelvtan óra
2012. okt. 14. 00:06
 19/21 algopirin ***** válasza:

Ilyesmin nem fogok vitatkozni de ha van net nincs az a dolog amire ne lehetne rákeresni vagy utána nézni, ha húszon éve ilyen információ forrás lett volna, csak álmodtunk ilyesmiről.

Utána keresni meg a tanulás folyamata sose tudhatod egy lényegtelen információból mikor lehet hasznod, ha neked elég az ha csak használsz egy adott dolgot az a te bajod, van akit az is érdekel hogy működik.

Ha tudod hogy is működik az hogy ne látszódjon pl. az ip-d lehet rájössz más egyszerűbb és tényleg működő módszerre is, myass meg nem vagyok biztos teljes mértékben elrejti de majd kiderül ha megint letiltanak.

2012. okt. 14. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:

Mivel ő Admin,

így ő a tulaj

És a tulaj, a saját szerverén, azt csinálja, amit akar,

ha rád ír, hogy tegnap sexelt a csajával, megteheti,

Ha unbannol, megteheti

ha bannol, megteheti

2012. okt. 16. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!