Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Miert ekkora a pingem 6 megas...

BoTy99 kérdése:

Miert ekkora a pingem 6 megas nettel?

Figyelt kérdés

A kerdesem az lenne, hogy mert ilyen nagy a pingem 6 megas nettel?

A Speedtest.net ezt mutatta :

[link]

99 es ping :O:O Miert van ez???????


2012. okt. 20. 13:18
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
A net elméleti maximális sebességének és a pingnek elég kevés köze van egymáshoz.
2012. okt. 20. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Hat akkor meg mi lehet a gond ???
2012. okt. 20. 13:27
 3/14 anonim válasza:

Sajnos nem tudom, a választ a kérdésedre, de nekem is szokott néha ilyen lenni. 15 megás netem van, néha alig hozza azt, a pingem is van hogy 90 felett van, nekem az is fura szokott lenni, hogy a feltöltés miért sokkal kevesebb? Aki kicsit jobban ért hozzá, lehet megadja a választ. Most futtattam egy speed testet, nekem most ez jött ki:


[link]


Ne haragudj, hogy idepofátlankodtam én is egy kérdéssel :) De a te kérdésedre is nagyon érdekel a válasz.

2012. okt. 20. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Semmi gond
2012. okt. 20. 13:45
 5/14 anonim ***** válasza:

a ping-ed annal nagyobb minel messzebb vagy az adott szervertol

es talan mert pocsek Romtelecom-os need van, akarcsak nekem

2012. okt. 20. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Amúgy a DSL net mindig magasabb pinggel jár, mint egy kábeltv-s. Bármilyen vezetéknélküli megoldás meg még többel. Akkor is, ha a wifi pl otthon van a szobában.
2012. okt. 20. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Hat akkor a problemamra csak egy internet csere segitene egy mas szolgaltato??
2012. okt. 20. 20:17
 8/14 anonim ***** válasza:
3-as válaszoló. Azért ilyen alacsony a feltöltés mert a Magyar Telekom 15 Mbites csomagjában ennyit adnak. Ráadásul gondolom DSL neted van aminél 8:1 arányú a feltöltés tehát aszimmetrikus. Egyszóval semmi baj nincs a neteddel, ha gyorsabb feltöltés kell válts 30 Mbites csomagra.
2012. okt. 20. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

"Amúgy a DSL net mindig magasabb pinggel jár, mint egy kábeltv-s"

Ezzel erősen vitatkoznék, ha közel vagy a DSLAM-hoz akkor jobb a ping mint a kábeltv-s netnél viszont a kábelnetnél nem számít a központtól való távolság. Tehát elég sok mindentől függ a ping. Összességében valóban megbízhatóbb a kábelnet mint a DSL de ha jó helyen laksz akkor a DSL-ből jobb pinget ki lehet hozni mint a kábelnetből.

2012. okt. 20. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Kérdezőnek: Nem nagyon tudom hogy Romániába milyen internetszolgáltatók vannak de annyit tudok hogy a Romtelecom kb olyan mint itt az Invitel ADSL (tehát sz@r). Esetleg érdeklődj az RCS&RDS-nél (Digi) hogy nem-e érhető el ott a kábelnetje vagy az optikai netje.
2012. okt. 20. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!