Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Miért akar a gépem a szomszéd...

Miért akar a gépem a szomszéd internetére csatlakozni?

Figyelt kérdés
a gépem látja wifi-n keresztül a saját internetem és a szomszédét is. a gépemen beállítottam hogy az én internetemre csatlakozzon automatán (sorrend beállításoknál[prioritás]), a másik internet nincs beállítva, mégis ahhoz akar csatlakozni. hogyan tudnám megoldani ezt? nem lehetne valahogy letiltani hogy ne lássa a szomszéd internetét?? hiába állítottam be hogy automatán az enyémhez csatlakozzon ez max 1 napig jó utána a szomszédéra akar csatlakozni.

2012. okt. 25. 10:25
 1/10 anonim ***** válasza:
Op. rendszer?
2012. okt. 25. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
kérd meg a szomszédot hogy használjon erőseb titkosítást
2012. okt. 25. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 Komplikato ***** válasza:
Mi lenne ha te használnál jelszót?
2012. okt. 25. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
xp van a gépemen, és még ilyennel nem találkoztam, ha egyszer be van állítva hogy automatán az enyémre csatlakozzon a speciális beállításoknál, akkor mit foglalkozik a szomszéd internetével??!
2012. okt. 25. 10:46
 5/10 A kérdező kommentje:
mind2 hálózat jelszóval védett, és a gép az én wifi hálózatomra van állítva hogy automatán csatlakozzon az enyémre de néha meggondolja magát és a szomszédéra próbál ami persze nem sikerül mert kódolt az is, és még csak a prioritási listában benne sincs
2012. okt. 25. 10:47
 6/10 Golan Trevize ***** válasza:
nem ugyanaz a nevük véletlenül?
2012. okt. 25. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
2012. okt. 25. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
nem ugyanaz a nevük...
2012. okt. 25. 12:38
 9/10 Nadetényleg ***** válasza:
Még mindig jobb, ha a géped teszi és nem a feleséged :)
2012. okt. 26. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

már megoldottam.

utolsó válaszolónak is igaza van :D

2012. okt. 29. 08:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!