Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Az illegális ha egy jelszó...

Az illegális ha egy jelszó nélküli Wi-Fi hálózatot használok?

Figyelt kérdés
Van egy közepes jelerősséggel fogható Wi-Fi hálózat ami nem kér jelszót csak annyit kell csinálni hogy 15 percenként meg kell nézni pár reklámot utána megint megy 15 percig, aztán megint meg kell nézni pár reklámot és megint megy 15 percig... . A hálózat neve az hogy HotSpot_Wiera . Szerintetek az illegális ha ezen netezek?

2012. okt. 25. 13:53
 1/4 anonim válasza:
Ha a szolgáltatója beenged, akkor szerintem nem. A szolgáltatónak kell védeni a hálózatát. Neki ez a módszer nyilván megéri, mert jó pénzt kaszál a hirdetésekért. Engem viszont nagyon idegesíteni, hogy nem tudok folyamatosan netezni, ugyanúgy, mint a kereskedelmi tv-csatornákon a filmek reklámokkal történő megszakítása esetén is.
2012. okt. 25. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Most néztem hogy ha 12 lei-ért előfizetek akkor megszűnik a reklám és az 1/0.5 Mbites sebesség helyett 20/10 Mbit lesz elérhető. Lehet előfizetek és akkor visszaadhatom a mobilnetemet. Ráadásul a város több pontján is láttam már ezt a Wi-Fi hálózatot és elvileg azokat is használhatom.
2012. okt. 25. 14:11
 3/4 Golan Trevize ***** válasza:

Ezen különösen nem illegális, direkt azért van.

Román törvényeket nem ismerem, Magyarországon nem tilos nyílt WiFihez kapcsolódni, Németországban meg azt büntetik, aki nem védi le a WiFijét.

2012. okt. 25. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Elvileg itt se illegális nyílt Wi-Fi-re kapcsolódni csak akkor ha magánszemély nyílt hálózatáról van szó. Amúgy meg itt ha bemegyek egy bevásárlóközpontba a telefonom kapásból lát 5-6 nyílt Wi-Fi hálózatot.
2012. okt. 25. 14:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!