Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Citromail, nem tudom az...

Citromail, nem tudom az alternatív e-mail címem, mit csináljak?

Figyelt kérdés
1 hete írtam már a citromail supportnak 2 levelet,egyikre se válaszoltak,nem lehet valahonnét kideríteni,mi volt az alternatív e-mailem?4 éve adtam meg,fogalmam sincs mit adtam meg.
2012. nov. 10. 09:06
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha ez 4 éve történt és egyetlen egyszer se léptél be az alternativ email címedre ha most tudnád a cimed sem érnél vele semmit
2012. nov. 10. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
de beléptem,csak elfelejtettem a jelszavam még nyáron beléptem,nem tom az alternatív e-mailt
2012. nov. 10. 09:18
 3/4 anonim ***** válasza:
De ha az alternatív e-mail címre (mint ahogy bármelyik e-mail címre) nem lépsz be három hónapig megszűnik, szóval oda már nem kérheted le a jelszót.
2012. nov. 10. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
jó,de nekem csak 4 e-mail címem van azon kívül(vagyis nem az enyém,hanem családtagoké) valószínűleg azt adtam meg alternatívnak,vagy nem tudom,de azokra nem jön.Csak gondoltam,lehet valami hiba van amiért nem jön vagy nem tudom
2012. nov. 11. 15:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!