Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Nektek is "recseg" a Youtube?

Nektek is "recseg" a Youtube?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Egy ideje azt vettem észre, hogyha videót nézek vagy zenét hallgatok a Youtube-on, akkor elkezd recsegni. Először azt hittem, hogy a hangszóró, de filmezés közben nem csinálja ezt, csak a youtubeon. Most arra is felfigyeltem, hogy csak akkor csinálja, ha pl. elindítok egy zenét, majd átlépek egy másik lapra(pl. Facebook), akkor kezd el recsegni. Eléggé idegesít már :/ csak nekem van így??
2012. nov. 18. 14:52
 1/10 anonim ***** válasza:
40%
Nálam minden oké, itt nem recseg.
2012. nov. 18. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Most olvastam utána interneten, másoknak is volt ilyen problémájuk, de egyszer csak elmúlt. És nekem is egyik napról a másikra jelentkezett ez a dolog, szóval gondolom nem a gép alap hibája.
2012. nov. 18. 15:09
 3/10 anonim ***** válasza:
Nálam s recseg, torz. Sajnos élvezhetetlen.
2012. nov. 19. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Én tegnap kísérleteztem vele, ha be van zárva a facebook lapja akkor teljesen jó, csak akkor recseg kicsit, ha közben átlépek másik oldalra is(esetemben a horoszkópomat néztem meg :D). Ha viszont meg van nyitva a face is és akár 1 mpre is átlépek arra, elkezd recsegni, akadozni. De ha csak a youtube van megnyitva, akkor teljesen jó :) Remélem elmúlik ez is, mint ahogy nekem egy időben akadozott a videó, aztán egyszer csak feltűnt hogy már nem.
2012. nov. 19. 15:34
 5/10 A kérdező kommentje:
És most megnéztem, nem csinálja ezt :D nem értem...
2012. nov. 19. 15:45
 6/10 anonim válasza:
Szia! Nekem is recseg. És nekem akkor kezdődött e, mikor internet csomagot váltottunk. Aztán megkérdeztem a szerelőt, azt mondta, hogy nincs köze az internethez.A hangszóróim is jók, én is tanácstalan vagyok. :(
2012. dec. 4. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Nekem néha jó, néha nem :/ remélem hamarosan megoldják a problémát!
2012. dec. 5. 15:33
 8/10 anonim válasza:

Nekem is elkezdett recsegni, csak a youtube, csak XP, semmi sem hozott javulást, driver csere, hangfal csere, flash csere, böngésző csere.

Semmi más nem recseg csak a flash player, nem értem.

2012. dec. 18. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Meglett a megoldás, a legfrissebb flash player nem jó, letöltöttem valahonnan egy régit, azzal megy faxán, csak ki kell kapcsolni az auto updatet mert megint benyeli a nem jót. Ezt néztem be én is.
2012. dec. 18. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
na akkor ezt kipróbálom én is :) köszi!!!
2012. dec. 18. 21:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!