Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Tablet PC-re ha 16 GB micro...

Tablet PC-re ha 16 GB micro SD bővíthetőség van írva, akkor van esély arra hogy elfogad egy 32 Gb-os kártyát?

Figyelt kérdés
Maxell MaxTab C 8-as táblagép-ről van szó. a dobozára 16 GB van írva de a neten több helyen 32 GB-ot írnak. Nem tudom érdemes-e megvennem hozzá a nagyobb kártyát.
2012. nov. 20. 20:16
 1/5 anonim ***** válasza:
El kéne hogy fogadja, hiszen az is csak egy SDHC kártya, mint a 16-os...
2012. nov. 20. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Elvileg nem az android verziótól függ? Az új verzión nagyobb az esély hogy támogatja a nagyobbat, mint a régebbi nem? De hát akkor miért 16 GB-t írnak rá?
2012. nov. 20. 21:14
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha csak abból indulsz ki, hogy egy sima fényképezőnél - amin ugye oprendszer sincs - támogatásnak csak azt írják, hogy SDHC kártya, akkor az támogatja a 4, 8, 16 illetve 32 kártyát is. Lehet hogy rossz úton járok, de én így gondolkozom...
2012. nov. 21. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Mindemellet nem egy oprendszer dönti el - Ahogy windows és Linux esetén sem - hogy mekkora pendrive-t használhatsz rajta...
2012. nov. 21. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Hát épp ez az. Van normál pendrive csatalakozás is rajta.

Ha pendrive-ból elfogadna 32 GB-ost, akkor el kell hogy fogadja a sd kártyát is szerintem. Egyszerűen sehogy se tudtam kinyomozni a neten, hogy mitől függ az hogy mit írnak rá egy cucc dobozára:)

2012. nov. 21. 20:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!