Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Nem idegesítő, ahogy az IWIW...

Nem idegesítő, ahogy az IWIW reklámokkal meg átverésekkel bombázza az emailcímet, hogy belépésre bírjon?

Figyelt kérdés

Ilyenekkel, hogy pl Balázs ismerősnek jelölt meg Edit megnyomta az "itt jártam" gombot az adatlapon. Aztán kiderül, hogy "Balázs" szerencsejáték-reklám, "Edit" meg mobilreklám.

Már nagyon telik a pohár, hogy végleg töröljem az IWIW fiókom. Úgyse használom már egy ideje csak a Facebookot.



#iwiw #anya #szívatás #gennyládák
2012. nov. 22. 10:18
 1/6 anonim ***** válasza:
hopp, jó, hogy mondod, most megyek törölni magam, mert már legalább egy éve nem jártam ott, és csak jönnek a hasonló emilek amiket te is írsz
2012. nov. 22. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Ugye? Amikor levasalta őket a Facebook, nemhogy próbáltak volna konkurenciát csinálni nekik hanem ingerelnek azóta is a hül.yeségeikkel. Pl kilépéskor 5 mp-et kell várni, ha kilövöd az oldalt NEM lép ki!
2012. nov. 22. 10:33
 3/6 anonim ***** válasza:
nnna, elég nehezen, de sikerült ... itt a link, ha valaki nem találja a kilépés linkjét [link]
2012. nov. 22. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
na ja meg azota lehet regizni
2012. nov. 22. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

3-dik

Hasznos volt számomra ez a válasz. :D

2012. nov. 22. 12:30
 6/6 anonim ***** válasza:

igyekszem takarékosan de hasznos infókat adni

Régen én 30 napot vártam a meghivora

Az IWIW volt a közösségi oldalak krémje mindenesetre Magyarországon


Most meg leginkább egy rozsdás talicskához tudnám hasonlítani

2012. nov. 22. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!