Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 11 hósom azonnal ordít az...

11 hósom azonnal ordít az apja után és csimpaszkodik, ahogy meglátja. Nagyon idegesítő, mit tegyünk?

Figyelt kérdés
Nemtudom megetetni,ha ott az apja. Eszünk épp,szépen kanalazik,apa belép és azonnal ordítani kezd és kéretzkedik ki, csapkod, könnyekkel sír. Ha kiveszed, akkor ugye többet nem evett, ha nem, akkor sem eszik,mert ordit, nem tudom megnyugtatni. Miért van ez?
2009. szept. 22. 18:02
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Mondjuk apuka is etethetné olyankor, biztos hiányzik a picinek, azért sir.
2009. szept. 22. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Most is próbálta etetni miután megnyugtatta, de nem, azonnal kikéri magát orditva a székből. Naponta többször is hazanéz, sokat vele van, tiszta függő a gyerek,nem értem... Állandóan csimpizik, nem játszik vele, csak kéretzkedik az ölébe.
2009. szept. 22. 18:37
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
szia, az én fiam 9hós és ő is apafüggő. Sokat játszik, foglalkozik vele az apja, úgyhogy a kajánál hasonlóan viselkedik. Én letiltottam apát a kaja közbeni "láthatásról". Amikor a gyerek eszik, akkor apa nem jöhet a látóterébe. Kaja után lehet játszani. Ez van, másként az én fiam se maradna meg a kajánál.
2009. szept. 23. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Apa nem lehet jelen a kajánál,mert ordítva nem etetek:( csak akkor a gáz,mikor pont betoppan... Tiszta dili,hogy kitiltom és megszabom,mikor jöhet haza:( legalább nemcsak az én fiam ilyen kismajom.
2009. szept. 23. 22:00
 5/8 anonim ***** válasza:
0%
Jesszusom...hogy beszélhet így valaki a gyerekéről.Mi lesz veled később, amikor majd igazán elkezdi a hisztit és a dackorszakot.Akkor mit mondasz rá??Szerintem meg örülj neki, hogy így rajong az apjáért.Ez az állapot is el fog múlni és akkor majd tudod nyugodtan etetni.
2009. szept. 29. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Valami nem ideillő csúnya jelzőt használtam, vagy a csimpaszkodó kismajom ennyire felháborító?
2009. szept. 29. 11:34
 7/8 anonim ***** válasza:
Hát van telefon, beszéljétek meg a férjeddel, hogy mikor érne haza, ha épp etetsz, akkor fusson pár kört az utcában és utána menjen haza. Úgysem fogod tudni elmagyarázni a gyereknek, hogy ne visítson, ha meglátja az apját, ha ennyire szereti. Meg valószínűleg az apja engedékenyebb lehet, mint te, ezért nála próbálkozik jobban ilyenekkel. Nálunk is Apa engedékenyebb, sok mindennel próbálkozik a lánya, szoktuk is mondani, hogy megjött a "gyenge láncszem". :) Pl. sétálás közben csak az apjánál kéredzkedik ki a babakocsiból. 16 hónapos kislány anyukája.
2009. szept. 29. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Aha, igazad lehet...én nem hurcolom annyit, apa viszont ölben viszi mindenhová:) legalább is eddig, de mivel elég nehéz, már annyira nem vicces a cipelése, ha leteszi, akkor sikítva kéri vissza magát:( a babakocsi is teljesen igaz, velem nem csinálja! Köszi a választ nektek!
2009. szept. 29. 14:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!