Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Ebayon rendeltem magamnak egy...

Ebayon rendeltem magamnak egy csizmát (Kína) ki van írva hogy 2012.10.25én feladta de még nem kaptam meg?

Figyelt kérdés
Várjak még ?vagy mit kell tennem , hogy vissza kapjam a pénzt hogyan kell vissza utaltatni a pénzem?
2012. dec. 6. 15:43
 1/5 anonim ***** válasza:
50-60 alatt is kaptunk már meg csomagot. Az eladóval kell felvenni a kapcsolatot és kérni a kest. Ha szerencséd van, akkor visszaküldi.
2012. dec. 6. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Tanulópénz...Sajnálom jobb most nem jutott eszembe.
2012. dec. 6. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
És hogyan tudom nyomon követni a terméket?Ez kaptam hozzá GBP 19.18 ezt hol tudom megnézni?
2012. dec. 6. 16:11
 4/5 anonim ***** válasza:
Sima postával küldte vagy ajánlottan? Mennyi időt írt hogy megérkezik? Már meg kellett volna érkeznie, ha valóban akkor adta fel, de amit írtál az nem nyomonkövetési szám, írj neki, kérdezz rá, kérd vissza a pénzed, ha az eladó nem adja vissza akkor paypal - resolution center - open case...
2012. dec. 10. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

"Ez kaptam hozzá GBP 19.18 ezt hol tudom megnézni?"

áháháháháháháháháháhhhá


[link]

2012. dec. 11. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!