Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Formula 1, reggel volt a...

Fery66 kérdése:

Formula 1, reggel volt a verseny, nem tudtam nézni. Este nem találok összefoglalót. Van valakinek ötlete, hogy hol találok?

Figyelt kérdés

2012. ápr. 15. 22:18
 1/6 anonim ***** válasza:
Most lett vége az ismétlésnek az M2-n, talán még a rövid összefoglaló megy.
2012. ápr. 15. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
M2-m csak a neten van,ott le volt tiltva!
2012. ápr. 15. 22:52
 3/6 anonim ***** válasza:

A verseny után félórával minden létező torrent oldalon fent volt. A magyarokon délre magyarul is.


Szerintem ez jó lesz:

*****



* Automatikusan eltávolított tartalom.
2012. ápr. 15. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
videoracing
2013. dec. 27. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

(ezt #4-edik valaszolonak irom)


Kerestem a fiokokban, kerestem az agy alatt, a fotel szeleben, az asztal alatt, a pinceben, az anyam szobajaban, de sehol se talaltam hogy hol a gyaszban kerdezte valaki a velemenyedet. Attol meg, hogy neked nem tetszik ez E-racing az nem azt jelenti hogy embereket kell megtamadni azert, mert ok szeretik, es a legrosszabb ebben az, hogy mas emberekre probaltatod eroltetni a retardalt hipotezisedet hogy az mennyire rossz meg igy meg ugy. Nem tudom hogy ezt mondtak-e a kisebbsegi faluban hogy "dikmanhe gazsikam tudode miaza velemeny", de ha nem, akkor segitek, kis csokevenykem; mindenkinek sajat, megegyszer mondom ha nem tudtad elolvasni, SAJAT velemenyei vannak, SAJAT gondolatai, ami azt jelenti, hogy ezek kulonboznek a tieidtol, ezert nem kell masokra eroltetni. Puszi :)

2019. nov. 13. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
ezt egy masik postra akartam irni oops xdddddddddddddddddd
2019. nov. 13. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!