Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Mi a gond és hogyan lehetne...

Mi a gond és hogyan lehetne kijavítani?

Figyelt kérdés
Tegnap előtt minden rendben volt a gépemmel, a net ment rendesen. Tegnap bekapcsoltam a gépem és nem volt és nem jött vissza, újra indítottam a megfelelő módon a switch-t és a gépet is, de nem oldotta meg a gondot, ugyanúgy nem volt net. Átvittem a gépet a mellettem lévő szobába, ahol kéne hogy legyen net- A gépemet kábellel rácsatlakoztattam switch-n keresztül a netre, de nem volt, míg 2 másik embernek gond nélkül ment a net. Csak a gépemen nem volt net. Hazajöttem és kipróbáltam kábellel és wi-fivel is a netet, de sehogyan se jött be, itt se, pedig van, mert az otthoni gépemen vagyok most. Net a gépemen egyszerűen sehogyan sincs :S
2012. dec. 20. 10:48
 1/6 anonim ***** válasza:
Tűzfal?
2012. dec. 20. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
A tűzfallal mi van?
2012. dec. 20. 11:04
 3/6 anonim ***** válasza:
Van-e, működik-e, nincs-e túl szigorúra állítva?
2012. dec. 20. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

kikapcsoltam a tűzfalat nem volt netem

bekapcsoltam és azt írja, hogy azokat blokkolja amik nincsenek engedélyezve

de így sem volt

2012. dec. 20. 11:25
 5/6 anonim ***** válasza:
Live lemezt használva mi a helyzet?
2012. dec. 20. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nem igazán értek ehhez, szóval mi az a Live lemez?
2012. dec. 20. 11:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!