Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Wifi megosztás laptopon...

Wifi megosztás laptopon keresztül?

Figyelt kérdés
Van egy adott laptop amin van internet (kábeles),és azt meg lehet osztani wifin keresztül?? Szóval a laptopból lehet hotspot-ot csinálni,hogy a többi gép is kapjon netet wifin keresztül?

2012. dec. 26. 22:31
 1/9 lindmayer ***** válasza:

hetesnél: vezérlőpult\hálózsti és megosztási központot megnyitod

új kapcsolat vagy hálózat beállítása

alkalmi(számítógépek közötti)hálózat beállítása

és itt mindent beállítasz

vistánál is hasnló lehet

az xp-nél meg meg lehet próbálni a driveren keresztül beállítani

2012. dec. 26. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
XP-m van akkor pontosan hogy is kell?
2012. dec. 27. 11:18
 3/9 P.O.C. ***** válasza:

Wi-Fi router a te barátod!


1. olcsó (~4-5 Eft)

2. Elég egyszer beállítani, és mindig áll a rendelkezésedre a nap 24 órájában.

3. Környezet és pénztárca barát. Nem kell feleslegesen üzemeltetni egy számítógépet, csak azért hogy egy másik is netezhessen. Így az nem kopik és nem zabálja az áramot. Egy router alig fogyaszt többet mint egy átlag televízió stand by módban.

4. Praktikus. Nem kell kikötözni a latopodat egy dróthoz, bárhova viheted az a lakásban. Egy tucat eszközt köthetsz rá vezetékesen és vezeték nélkül egyaránt.

.....

.....

.....

2012. dec. 27. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Én nem ezt kérdeztem (utolsó válaszoló) hanem meg lehet ezt oldani valahogy hogy ne keljen venni routert...stb.
2012. dec. 27. 17:55
 5/9 P.O.C. ***** válasza:

XP-ben csak AD-HOC mód van erre a célra. Kellemes kínlódást vele, csak hogy ne mondhasd, hogy nem szóltam előre. ;)

[link]

2012. dec. 27. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
5/5 Ami linket küldtél azt lépésről lépésre megcsináltam de valamiért nem jön össze.
2012. dec. 31. 21:00
 7/9 P.O.C. ***** válasza:
Hát én pontosan ezt vaú vaú. Ezért ne sajnáld azt a pár ezer forintot routerre.
2013. jan. 1. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:

Nem értem...ez ma kérdésként bennem is felmerült..minek venni routert, amikor laptopokba alapba van wifi?

Én spec a lapotopomról a netet mobilra akarnám megosztani, de a beállításokat, amik le voltak írva azok alapján nem megy.

2014. febr. 25. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

Wifi HotSpot


[link]

2014. nov. 22. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!