Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hogyan tudom megosztani a...

Hogyan tudom megosztani a adsl netet tp-link routeremmel?

Figyelt kérdés
Az lenne a probléma hogy d-link-es modemem van amit még anno a t-hometol kaptam az adsl előfizeéshez.Ehez vettem most egy tp link routert mert wifin keresztül szeretném megosztani a netem a másik gépemmel.Mit vegyek hogy jó legyen vagy hogy csináljam?
2012. dec. 29. 18:48
 1/5 anonim ***** válasza:
a modem out portját utp kábellel rádugod a router WAN portjára, majd használod a routerhez kapott CD-t vagy telepítőt, és követed az utasításokat, ill beírod az adatokat! kb ennyi
2012. dec. 29. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

nem kell venni semmit ,

így kell betenni : a d-linkes modemedből a vezeték ne a gépedbe legyen bedugva,mint eddig,hanem most a tp-link routerbe

[link]

[link]

2012. dec. 30. 03:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Hát ezeket mind kipróbáltam de még mindíg nem jó.A modemem egy D-link Dsl-360r lehet hogy elavult?

A ruterem pedig egy Tp-link tl-wr340gd.

Tudnátok estleg egy olcsó 100% osan biztosan jó medemet ajánlani?

2012. dec. 30. 10:08
 4/5 anonim ***** válasza:

ha a router nélkül működik, akkor semmi baja a modemnek, fölösleges másikat keresni. a routerre fel lett töltve az internethez használt felhasználónév és jelszó? mivel ugye ezek után a router fog helyetted betárcsázni! illetve be kell állítani némi alapvető védelmet. amennyiben ez a telepítővel neked nem sikerül, akkor keress valakit, aki megcsinálja.


a másik lehetőség, hogy talán a router beteg

2012. dec. 30. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

szerintem meg jó a modem is és jó a router is,

csak a router nincs rendesen beállítva,

az esetek 99%-ában ez a probléma

2012. dec. 31. 04:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!