Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Samsung S5230 Telenor Mobilint...

Samsung S5230 Telenor Mobilinternet (Invitel) SIM kártya beállítása?

Figyelt kérdés
kaptunk az inviteltől ajándékba a hűségünkért egy mobilinternet modemet és vele egy SIM kártyát... nos én azt a SIM kártyát a fent említett telefonban szeretném használni... de hogyan kell beállítani a telefont hogy menjen rajta az internet a netes kártyával?

2012. dec. 30. 10:53
 1/4 anonim ***** válasza:

Az Invitel mobilinternet használatához a következő beállítások szükségesek:

APN: invitel.mobilnet

MCC: 216

MNC: 01

A többi mezőt üresen kell hagyni.

Üdvözlettel;

Egy Invitel ügyfélszolgálatos :)

2013. jan. 2. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Üdv. Köszönöm a válaszát de lenne egykét kérdésem... első hogy mi ez az mcc és mnc és ezeket hovakell beírnom? ilyen lehetőségek vannak a beállításoknál hogy:


Név beállítása

Hozzáférésnév

Hitelesítés Típusa

Felhasználó azonosító

Jelszó

Protokoll

Kezdőlap címe

Proxy címe

Halasztási idő (mp)


meg egy speciális beállítások amiben ezek vannak:


statikus ip-cím ezt belehet pipálni alatta egy saját íp alatta statikus dns 1. szerver, 2. szerver és Forgalom osztálya ebben előfizetett, beszélgetés, streaming, interaktív, háttér ezekkel mit kezdjek? :/

2013. jan. 3. 18:56
 3/4 A kérdező kommentje:
meg azt mondták nekem hogy csak akkor tudom mobilkészülékben használni ha úgy vettem volna és nem pedig úgy kapom... szoval ha fizetnék érte rendesen...
2013. jan. 3. 19:13
 4/4 A kérdező kommentje:
akár hogy állítom, azt írja ki hogy a szolgáltatás nem elérhető...
2013. jan. 3. 19:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!