Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Kérlek adjatok tanácsot,...

Kérlek adjatok tanácsot, nagyon fontos! (Többi lent)?

Figyelt kérdés
Röviden a történet: 2009 óta van Inviteles kábeles netem, anno a legkisebb csomagot úgy vettem meg (össz. 3000 Ft), hogy adtak hozzá egy 1 gigás mobilnetet (Telenor), de NEM használtam soha. 1 hónapja jött egy sms: túlmentem a havi megengedett 1 gigán, így a számlámon szerepelni fog a túlforgalmazás. Másnap irány az Inviteliroda, ahol megnyugtattak, hogy LÁTSZIK a rendszerben, hogy nincs adatforgalom, nyugodjak meg, csak telefonszám-elírás lesz, hogy nekem jön az üzi. Erre 2 napja: 8000-es csekk a 3000-es helyett... Hívom az ügyfélszolgálatot azonnal, és mondják, hogy a rendszerben tényleg látszik a forgalom (!?) Kérték a Telenoros sim számát, amit nagy nehezen előszedtem a szekrény aljáról (3 éve pihent ott), de még annak a száma is stimmelt. Másnap be az irodába, ott azt mondták hogy NEM tudják megnézni a rendszerbe, hogy mi van (!?), írnak egy panaszt, és ki fog jönni a hivatalos részletes értesítés...Amitől előre rettegek, hogy nem tudom bizonyítani az igazam. Közbe ma megint arra keltem, hogy jött az sms: ebben a hónapban is túlléptem... Ki lódított? Mi a teendő? Tapasztalatok? Segítsetek, kérlek! Minden részletre válaszolok, ha kérdeztek!

2012. okt. 20. 15:45
 1/3 anonim ***** válasza:

Ne írj alá semmit ezügyben, ugyanis egészen addig NEKIK van bizonyítási kötelezettségük. Amint aláírsz valamit, megfordul és neked lesz.


Ha perre mennek, bizonyítaniuk kell - amit a jelek szerint nem fognak tudni.

2012. okt. 20. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Hülye ötlet, tudom, de hátha: Nem lehet, hogy családból használja valaki csak nem akarja megmondani? Gondolok itt kisgyerekre, nagypapára, testvérre, házaspárra, bárkire... Ha van erre bármi esély is, akkor mindig hord magadnál (legalább a SIM kártyát, az kicsi) és egy hónap múlva (illetve kettő a számla miatt) kiderül, ha van tettes! Nem valami gyors, de elég biztos megoldás.
2012. okt. 21. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Elsőnek: csak a panasz benyújtását írtam alá eddig, és köszi az ötletet, nem is fogok nekik semmit ezután! Másodiknak: első gondolatom nekem is ez volt, de a két tesóm , akik képesek lennének használni, távol élnek, amúgy meg a napokban már elől van, de a szekrény aljából szedtem elő, és a sim benne volt. Szóval képtelenség hogy bárki használja. Ma is kaptam egy smst: a köv hónapit is valaki túlforgalmazta, hát nem tudom mi lesz.
2012. okt. 21. 23:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!