Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Egy internetes problémába...

Sajtburesz kérdése:

Egy internetes problémába ütköztem a sütikkel kapcsolatban. Ha valami olyan oldalt szeretnék megnézni, amely tárol valamilyen sütiket nem tudok belépni, vagy hibásan működik az oldal. Mi lehet a gond?

Figyelt kérdés
Google chrome-ot használok. Beállításokban természetesen megpróbáltam mindent, amit tanácsotl a google, de semmi sem segített. Ezáltal nem férek hozzá se az e-mail címemhez, sem több oldalhoz. A Többi böngészővel ugyan ez a helyzet. Az internettel nincs gond, mert csak nálam nem jók ezek a dolgok a házban. Ebben kérném segítségeteket, előre is köszönöm!

2013. jan. 7. 19:51
 1/4 anonim ***** válasza:

Három vonal, Beállítások. Speciális beállítások. Adatvédelem. Tartalombeállítások. Cookie.

Nálam így van beállítva: Helyi adatok megőrzése kizárólag addig, amíg ki nem lépek a böngészőből. Ez bevált.

2013. jan. 7. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm, de ezzel nem sikerült megoldani a problémát, kipróbáltam ezzel a beállítással is, de ugyan az a helyzet.
2013. jan. 7. 21:03
 3/4 anonim ***** válasza:

Ha az összes böngészővel ez a helyzet, akkor azon a gépen valamelyik reklámmal együtt lejött kis kockázatú követő cookie (Tracing Cookie) lehet, talán nem is egy.

Futtasd le a Malwarebytes-t (letöltés után frissiteni kell). [link]

2013. jan. 7. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm, tényleg ez volt a probléma, megoldottam.
2013. jan. 8. 20:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!