Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Ha egy routerre rá van kötve...

Ha egy routerre rá van kötve egy gép, de ugyanakkor wifi is megy róla, ami egy laptopnak kell, a wifi sebességét mennyire befolyásolja a másik gép?

Figyelt kérdés
A napokban kapok laptopot, eddig gépem volt. Van egy másik gép is a lakásban, az marad kábelen, én a laptopot wifivel akarom használni (ha már lúd, legyen kövér alapon). A lenti gépen általában keményen megy a torrent, ezért az én gépemen érezhető volt, hogy lassabb a net. A wifis laptopon is megfigyelhető lesz ez a jelenség, vagy wifire nem hat át?

2013. jan. 15. 12:38
 1/6 anonim ***** válasza:
Gondold át és rájössz.
2013. jan. 15. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Jójó, én magamban azon a véleményen vagyok, hogy egy router egy kapcsolat, független attól, hogy wifi vagy kábelen megy. Azonban ilyen téren elég amatőr vagyok, egyáltalán nem vagyok biztos ebben. Ezért szeretném meghallgatni egy hozzá(bb)értő véleményét.
2013. jan. 15. 12:43
 3/6 anonim ***** válasza:
Az elgondolásod teljesen jó. Egy hozzábbértő is ezt mondaná :)
2013. jan. 15. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

ha mondjuk a netetek 10 megás,akkor ez a 10 mega oszlik el a két gép között ,

például így : 9-1,5-5,7-3,stb

2013. jan. 15. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
wifivel lassabb lesz mint kábelel !
2013. jan. 15. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
kábelel :O
2013. jan. 15. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!