Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Miért szombat délelőtt elérhet...

Miért szombat délelőtt elérhetetlen a Proharver weboldala, amikor legtöbben néznék, miért nem mondjuk vasárnap éjjel, amikor senki?

Figyelt kérdés

2013. jan. 26. 10:52
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Nyilván nem viccből csinálják hanem súlyos gondok vannak az oldallal és néha meghal az oldal de rengeteget javítják is
2013. jan. 26. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim válasza:
Hónapok óta ez van. Azóta nem tudták megcsinálni? Nem viccből csinálják, de még is úgy érzi a felhasználó, hogy szórakoznak vele!
2013. jan. 26. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
nem szándékos... bár jó lenne ha felállna a lapcsalád és visszazökkenne a rég kerékvágásba
2013. jan. 26. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
i*
2013. jan. 26. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Amiért hétfő reggel tömöttek a buszok, vannak dugók, és nem vasárnap éjjel.
2013. jan. 26. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim válasza:
Rossz a buszos hasonlat. Az közszolgáltatás, ez pedig magán.
2013. jan. 26. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Állítólag kovbal jó rendszergazda de kezdem kételkedni
2013. jan. 26. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

# 6/7:

Az k*rvára mellékes körülmény, a tömegen van a hangsúly, nem tud ennyit kiszolgálni egyszerre. Ugyanaz, mintha azt kérdeznéd: miért akkor szakadsz meg, mikor 100 kilót cipelsz a hátadon, miért nem akkor, amikor 1 kilót?

Ezt az egész kérdést fel sem kellett volna tenni, vagy legalábbis nem ebben a formában, engem is idegesít, hogy nem megy a PH, de attól még ilyen hülyeséget nem kérdeznék, sokkal inkább azt, mikorra oldják már meg?

2013. jan. 26. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

# 8/8


De az oldanak van egy szervere annak pedig egy rendszergazdája aki azért felel hogy ilyen nem fordulhasson ellő, és ha előfordul akkor mihamarabb megoldja bármilyen eszköz felhasználásával. Ehhez nem értesz ne szólj bele ....

2013. jan. 26. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
# 9/9: Ki szólt bele? A kérdés értelmetlenségére akartam rámutatni. Nyilván a közlekedési társaságnak is van egy vezérigazgatója, aki felelős. Az utak áteresztőképességéért/közúti közlekedésért (sávok száma, kerülőutak, lámpák beállítása, stb.) is van felelős. A saját erőnlétemért pedig én vagyok a felelős.
2013. jan. 26. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!