Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Nem azt kaptam, amit rendeltem...

Nem azt kaptam, amit rendeltem. Mi a teendő?

Figyelt kérdés
Sziasztok. rendeltem magamnak ebayról egy ruhát 6500 Ft-ért de időközben azt írták, h törölve lett a termék amit rendeltem, de jelölve lett, hogy elküldte. Nos megkaptam, de nem a ruhát hanem vmi gagyi karkötőt.De ez a számkód amint meg tudom nézni, hogy hol tart a küldeményem, azt írja a posta,hogy még vámkezelés alatt áll. Írtam az eladónak, még nem írt vissza. Mit csináljak? :/

2013. jan. 31. 14:40
 1/3 anonim ***** válasza:
várj
2013. jan. 31. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
de a "tracking number" ugyan az a karkötőnek, mint a rucinak :/ illetve feedbackat sem tudok az eladónak leadni,hogy jelezzem negatív kommentemet, mert azt jelzi, hogy nem vettem tőle semmit
2013. jan. 31. 14:47
 3/3 anonim ***** válasza:

Nem illik negativ feedbacket adni amig nem leptel kapcsolatba az eladoval!


Irj emialt az eladonak, ha 48 oran belul nem jelez vissza, akkor irj az eBaynek.


Ha kinai elado, akkor azt vedd figyelembe, hogy naluk most valami uj ev van es bezarnak sokan, illetve az idoeltolodas miatt sem varhatod, hogy 20 percen belul valaszt kapsz az emailre.


Az eBay majd segit megoldani a problemadat, de adj egy eselyt az eladonak es irj neki!

2013. febr. 1. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!