Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Vatera. Ki a hibás? Az eladó,...

Vatera. Ki a hibás? Az eladó, vagy a vevő?

Figyelt kérdés
ha a vaterán elad valaki egy terméket, pl egy mobiltelefont, a leírásában pedig nincs szó az aksiról, én pedig nem kérdezem, hogy mennyit bír, és miután megvettem és átvettem, kiderül hogy kb fél órát bír, akkor mit lehet tenni?én vagyok a hibás és be kell nyelnem mert nem kérdeztem, vagy ő a hibás, mert nem írt információt erről?

2013. febr. 18. 00:41
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem tudom megfelelő szó-e a hibás, de inkább az eladó ez esetben, bár én inkább a nem korrekt szót használnám. Rád pedig a felelőtlen szó illene leginkább, előtte tájékozódni kell ilyenkor, mégis csak pénzt adsz érte.
2013. febr. 18. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Első vagyok. Bár hozzáteszem, lehet ha megkérdezed sem értesít róla, szóval így belegondolva hibásnak mindenképp az eladót mondanám. Érdemes tájékozódni/véleményeket kutatni arról, akitől veszel valamit.
2013. febr. 18. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
Ha a mobil használtként volt hirdetve, akkor nem nagyon pampoghatsz sajnos... Próbálkozz azért az eladónál. Ha korrekt, akkor visszaveszi.
2013. febr. 18. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Szerintem pedig az eladó. Mert ha a termék a normál használatra nem alkalmas, akkor azt közölni kellett volna.

Egy fél óra alatt lemerülő aksi pedig messze van attól, hogy normálisan használni lehessen a telefont.

2013. febr. 18. 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
utolsóval értek egyet! mindenképp fel kellett volna tüntetni,mert ez így használhatatlan, plusz költséggel jár egy új akku...
2013. febr. 18. 02:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anti paladin ***** válasza:
74%
Az eladó. Az aksi sztem alaptartozék egy olyan eszköznél ami anélkül csak korlátozottan használható, pl. mobil, noti, autó, vibrátor, stb.
2013. febr. 18. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
és én mit tehetek?van valami jogi dolog, vagy csak az eladó korrektségére alapozhatok?
2013. febr. 19. 00:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!