Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Folyton elmegy az internet...

Folyton elmegy az internet win 8 alatt, ill. wifi sem működik. Mi lehet a gond?

Figyelt kérdés

Vettem egy laptopot amire előre telepített win 8 van. A megvételt követő 2-3 napon gond nélkül működött, de utána folyton azt írta, hogy korlátozott hozzáférés. Akkor több mindent kipróbáltam és néha egy időre működött, de utána megint nem.

Végül kihívtam az invitel szerelőt, mert az hittem, hogy magának az internetnek van gondja (vezetékes net működött). A szerelő valamit csinált és újból jó volt a wifi 2-3 napig, de utána megint elkezdett problémázni.

Most már a wifi abszolút, de nem jó, folyton azt írja, hogy a kapcsolat korlátozott, ill. a vezetékes net folyton "befagy" (amikor belépek a böngészőbe nem tölti be az oldalt csak folyamatosan tölt, ilyenkor folyton újra kell indítani a gépet, elég sokszor megtörténik).

A rooter-nek nincs baja (a rooter és a wifi egybe van) szerintem mivel a wifi az ebook olvasómon működik.



2013. febr. 19. 10:08
 1/2 A kérdező kommentje:
Bocsánat a pongyola fogalmazásért, de nem vagyok egy számítógép zseni.
2013. febr. 19. 10:11
 2/2 anonim ***** válasza:

Garanciáztasd le!

(router, amire te gondolsz :) )

2013. febr. 19. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!