Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Mi történik egy halott ember...

Mi történik egy halott ember facebook profiljával?

Figyelt kérdés
törlik egy idő után? lehet valahol jelenteni, vagy ilyesmi? nagyon morbid, hogy az automatikus szülinapértesítő még most is kidobja, és van aki reflexből ír is rá... :( :(

2013. febr. 25. 13:26
 1/7 Hazardteam ***** válasza:
Kb. EZ: [link]
2013. febr. 25. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
95%
A techline-os link is egy halott linkre mutat, ez ám az irónia :)
2013. febr. 25. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
tudom, hogy én le tudom tiltani, hogy ne lássam csak azért olyan rossz érzés. nem lehet jelezni valami központ felé? lehet jelenteni, hogy nem létező ember, de semmi következménye nincs, mert ugye valós ismerősei vannak meg minden
2013. febr. 25. 16:24
 4/7 Hazardteam ***** válasza:
Fogalmam nincs, arról meg nincsenek túl optimista elképzeléseim, hogy a facebook-ot ez mennyire érdekli Zuckerberg-el az élen. Ha gondolod, esetleg írhatsz nekik és kiderül mi van. A techline-os cikk sajnos tényleg eltűnt, mikor a techline formálisan megszűnt és beolvadt a HVG "tech" rovatába.
2013. febr. 25. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
2013. febr. 26. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
91%
Akkor már csak leírom: régebben olvastam olyan szolgáltatásról (sajnos nem tudom, hogy fb-n belüli v. kívüli), hogy be lehetett állítani, hogy X idő után ha nem lép be az elhunyt, akkor a rendszer küldjön e-mail a kijelölt személyeknek, akik ha megerősítik, akkor a rendszer megszünteti az accountot.
2013. febr. 26. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 oroszpeter_foto válasza:
96%

Az alábbi linkeken lehet bejelenteni és kérni a facebooktól a törlést, stb.

1.

[link]

2.

[link]


Szerintem mind a kettő hasonló, ugyan az, de mégis más picit.

Remélem hasznos volt sok embernek. Kis google, angolul keresés.. 1 perc és megtaláltam.

2013. ápr. 1. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!