Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Ha nCore -ról kidobtak (hosszú...

Ha nCore -ról kidobtak (hosszú történet) újra reggelhetek ugyan azzal az emaillal és felhasználóval? Vagy visszakaphatom a régi profilomat?

Figyelt kérdés
a hosszú történetről csak annyit hogy megadtam a profil adatokat néhány haveromnak és nem voltak képesek seedelni.

2013. márc. 14. 13:21
 1/8 anonim ***** válasza:
Igen a kidobás arról szól, hogy tárt karokkal várnak vissza.
2013. márc. 14. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nem haveroknak hanem barátoknak kellet volna és most még mindig lenne N corod
2013. márc. 14. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

"...megadtam a profil adatokat néhány haveromnak és nem voltak képesek seedelni."


...ez-esetben, rögtön prémium felhasználóként térhetsz vissza!

2013. márc. 14. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
#3 :D
2013. márc. 14. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Hé, kösz az "értékes" infókat de ezekkel már én is tisztában vagyok! Van bárkinek is egy értelmes, beszámítható hozzászólása?!
2013. márc. 14. 18:06
 6/8 anonim ***** válasza:
... ezeknél értelmesebbre ne számíts! (mert nem létezik.)
2013. márc. 14. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

de, ha nem próbálod ki, soha sem fogod megtudni! (elhinni nekünk, hogy ez nem így megy, hogy kivágnak mint a masckát.... és ugyanazzal a felhasználónév/email címmel mégegyszer regizhetsz, méghozzá a régi profilod visszaállításával!

/kb. akkora az esélye, mint a lottó ötös megnyerésére annak, aki nem is játszik.../

2013. márc. 14. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ja bocs, igazad van, csak trollkodtunk, valójában van egy oldal, ahol visszakapod az accodat és még meg is paskolják az okos kis buksid: http://ncore[pont]cc/legysziengedjetekvissza/vst594-titkoskod313
2013. márc. 14. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!