Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hogy lehet egy mobilszolgáltat...

Hogy lehet egy mobilszolgáltatónak ilyen trágya lefedettsége?

Figyelt kérdés
Nyíregyházán lakok és Telenoros mobilnetem van. Annak ellenére hogy nagyon közel lakok a belvároshoz iszonyatosan rossz a Telenor lefedettsége. Míg a T-Mobile-nak meg a Vodafone-nak 5 csíkos 3G hálózata van a lakásba addig a Telenoros USB Stick csak 2-3 csíkos EDGE hálózatot lát. És ugyan ez van ha lemegyek sétálni a városba. Megyek 3 métert van 3G hálózat, megyek 2 métert már megint csak EDGE hálózat van, megyek 5 métert már 4G/LTE hálózat is van, megyek 1 métert és már a "Nincs szolgáltatás" szöveg fogad. És csak a Telenornak ilyen a lefedettsége, a Vodafone-nak szinte az egész város területén 4-5 csíkos HSPA+ hálózata van.

2013. márc. 25. 16:01
 1/4 anonim ***** válasza:

HSPA+ hálózat nincs, EDGE hálózat sem létezik. A kevesebb térerő nem feltétlen jelent rosszabb lefedettséget.

Nem vagyok Telenoros, semmi közöm a céghez - nem a védelmükben írtam, hanem általánosságban.

Ha elégedetlen vagy a szolgáltatással akkor válts szolgáltatót.

2013. márc. 25. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
haha, én is Telenoros vagyok...naponta van 1-2 óra amikor nincs netem, és a hívás is 5 percenként megszakad, amikor fontos hívásom van, akkor legszívesebben falhoz vágnám a telómat...ráadásul én Pest szélén lakok, de belvárosban is ez van, először azt hittem a készülékemmel van a baj, de lecseréltem...és nem javult sokat a helyzet...tehát most tervezem elhagyni a Telenort.
2013. dec. 6. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Én már rég átváltottam Vodafone-ra. Fényévekkel jobb a lefedettségük mint a Telenornak.
2013. dec. 6. 18:48
 4/4 anonim válasza:
akkor remélem ez az én problémámat is megfogja oldani, csak most tudatosult bennem az a tény, h telenor függő a telóm -.-"
2013. dec. 7. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!