Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Lehet ingyen egyedi e-mailcíme...

Lehet ingyen egyedi e-mailcímet létrehozni esetleg egy alkalmazás/program segítségével és valamilyen trükkel? Pl. Nevem@nevem.hu

Figyelt kérdés

#internet #e-mail #e-mail cím #elektronikus posta
2013. márc. 26. 15:35
 1/6 anonim ***** válasza:
Először is meg kell szerezni a kívánt domain nevet, ha szabad, majd ehhez lehet tetszőleges címeket hozzáadogatni.
2013. márc. 26. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Van egy domainnév és egy weblap ahol admin vagyok, a címét most nem irnám ki mert büntit kapok érte, csak privátban mondhatom meg. Jó, 1. lépés megvan. És most?
2013. márc. 26. 15:50
 3/6 anonim ***** válasza:

Vagy beüzemelsz egy saját levelező szervert, vagy pedig egy tárhelyet bérelsz vhol a weblapnak (ahol adminisztrálják a domaint is, bár ez nem biztos, hogy szükséges), és ott biztosítanak hozzá valami@sajátdomain.hu webmailt, akár több aliassal is.

Nincs ingyen semmi sem, mert vagy te fizetsz a saját szerverért, biztosítod az áramellátását, rendelkezésre állását, felügyeletét, vagy pedig fizetsz egy szolgáltatónak, aki mindezt biztosítja. Már évi 10000Ftért egy csomó megbízható helyen biztosítják a tárhelyet+mélfiókot (közel 100%os rendelkezésre állással), és annyit áramot megeszik egy év alatt napi 24ben egy gép is, plusz a hardver ára.

Van akkora egyáltalán az a cég, hogy megérje a cécót?

2013. márc. 26. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Nem én vagyok az oldaltulajdonos, meg a főadmin se, csak "al" admin vagyok, jelenesetben Győr Vasútállomás weboldaláról van szó. Talán a MÁV-tól is kérhetnék egy e-mailt (nevem@mav.hu) de nem vagyok hivatalos vasutas, szóval kétlem hogy kapnék, de a főadmintól is megkérdezem hogy nincs-e olyan hogy a nevem@gyorivasutallomas.hu köszönöm az információkat :)
2013. márc. 26. 20:32
 5/6 anonim ***** válasza:
A tulaj fog tudni neked új nevet hozzáadni, a webtárakhoz szokott lenni admin felület és szinte minden van ilyen lehetőség.
2013. márc. 26. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat :) beszéltem Gáborral, a tulajjal kaptam tőle egy @gyorivasutallomas.hu végződésű e-mailt, csak ő ezt nem használja mert csak 100 mb korlátolt a fiókméret :(
2013. márc. 27. 10:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!