Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Szerintetek van értelme a...

Szerintetek van értelme a riasztónak? Sokszor lehet látni, hogy bekapcsol egy autóban a riasztó (főleg Pesten), de senki sem törődik vele.

Figyelt kérdés
2013. márc. 22. 11:36
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
van értelme. azért kapcsol be mert rosszul van bekötve, vagy gagyi. nekem utólagos van, még sose kapcsolt be magától.
2013. márc. 22. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Persze, hogy van értelme. De nem a szirénázás, mert arra senki nem figyel.
2013. márc. 22. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Egy kispesti ismerősömtől hallottam, hogy éjszaka arra ébredt, hogy szól a az autójának a riasztója, kinézett az ablakon, és látta, épp feltörik a kocsiját. Felhívta zsarukat, mire kiértek, már ellopták az autót, de értesítették a szomszéd kerületeket rendőreit. Fél óra múlva elkapták a x. keres polgárőrök, a tolvajok próbálták elrejti az újhegyi lakótelepen. Szóval van értelme, ha más nem is törődik vele, a tulaj azért odafigyel ha megszólal a riasztó.
2013. márc. 22. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
47%

"kinézett az ablakon, és látta, épp feltörik a kocsiját. Felhívta zsarukat, mire kiértek, már ellopták az autót"

szerencséje van mondjuk hogy meglett, de ő meg szépen premier plánból végignézte? nekem is az ablakom előtt van (volt, mert ha fater nem áll bent beállok inkább) az autó, ha erre ébrednék, nem nézném végig hanem elkezdenék ordibálni aztán szaladnék késért vagy valami.

2013. márc. 22. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
kivéve persze ha a 8. emeleten lakik :) akkor nem tud mást csinálni.
2013. márc. 22. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

4. nek:

Sajnos azzal nem érsz semmit, ha leszaladsz.

Én pont így voltam. Észrevettem, hogy törik felfele az autóm, leszaladtam, de akkor már elindultak, de lassan mentek, gondolom mert csendben akartak távozni, utólértem őket futva, kirántottam az ajtót, a egyiket elkezdtem ráncigálni, de gyorsítottak, engem meg elsodort az autó.

Gurultam kb 5-6 métert a betonon, pólóba, meg rövidgatyába mezítláb. Nem sok ép bőr maradt rajtam.

Miután úrrá lettem a sokkon, gyorsan visszamentem, felhívtam a rendőröket. De ez biztos volt 10 perc.

Akkor már árkon-bokron túl voltak.

Az autó azóta sem lett meg, már nem is lesz, gondolom gyorsan letették valami eldugott helyen és később visszamentek érte.


Szóval inkább nézzétek végig, hogy elviszik, mint leszaladni, megzavarni őket, mert akkor gyorsan eltűnnek.

Ha nem tudják, hogy már keresik is őket, szép csendben könnyebben el lehet őket kapni.

2013. márc. 22. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Vannak klassz gps-s nyomkövetők.

60e ért. Egyszeri pénz nincs havidíj, és telefonnal a motort is letudod kapcsolni. Független akksija van, és real time- ban megadja a folyamatos helyzetét.

Az öcsém most fogja beszereltetni. Ha van pénzed megéri.

2013. márc. 22. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!