Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Történt ma egy olyan a faceboo...

Cukkerbaby18 kérdése:

Történt ma egy olyan a facebookommal h rámentem valami vírusra és azt letöltötte de nem enged belépni már a facembe és azt írja h 24 óra múlva. Most akkor jó lesz a facem vagy érdemesebb egy újat csinálni?

Figyelt kérdés
2013. ápr. 3. 18:32
 1/3 anonim válasza:
Drága Cukkerbaby18! Minek töltesz le olyat, amiről nem tudod mi is pontosan? Ne aggódj, 24 óra múlva már meg tudod nézni ki lájkolta a tükörben csücsörítős fényképeidet..
2013. ápr. 3. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Drága csillagom.. úgy gondolom hogy nem ismerjük egymást úgyhogy nem kéne ilyen előítéleket tenned felém..egyébként fogalmam nem volt róla h mi az és véletlen mentem rá.. bocsánat hogy ilyet ki mertem írni
2013. ápr. 3. 20:14
 3/3 anonim válasza:

Első:

Szerintem most magadról adtál leírást ezzel a pár mondattal. A kérdező egy normális kérdést tett fel, normális válaszokat várva. És nem hinném, hogy ismered a kérdezőt, szóval fogalmam sincs, miért gondolod, hogy csücsörítős képeket rak fel. De ha már az előítéleteknél tartunk, azt hiszem a kommentedből teljesen megismertelek.


Kérdező: Megpróbáltad már azóta? Sikerült?

2013. ápr. 20. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!