Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Miért használhatatlan az...

Miért használhatatlan az összes Wi-Fi -s internetem napközben? Éjjel pedig 8-20Mbit -tel müködik az összes kivétel nélkül

Figyelt kérdés
Kb. éjféltől reggel délelőttig változóan jól müködnek a wi-fi-s kapcsolataim délután meg este használhatatlanok, amiket kizártam: nem törte fel őket senki, nem utorrentezik róluk titokban senki, csatorna állitás sem segit, router restart sem ért semmit, b,g,n,mixed variálás sem használt, csatorna szélesség állitás sem oldott meg semmit, és még sorolhatnám miket probáltam ki, de a probléma változatlan, napközben használhatatlan az egész éjjel meg úgy megy mint a kisangyal, egyszerüen már csak az jut eszembe h annyi AP van körülöttem, hogy tök mind1 melyik csatornára rakom más csatornákon zajlo forgalmak zavarják a jelet napközben :/ ?! Ötlet vkinek ?

2013. ápr. 8. 14:48
 1/3 anonim ***** válasza:
Kábelről is ez a helyzet?
2013. ápr. 8. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
kábelról müködik rendesen, de probáltam a saját wifimet, ismerősőm wifijét, egy hotspotot és mind instabil szakadoznak a jelek, jelentősen lassabbak max 1-2Mbit, éjjel a hotspoton kivül mind1ik lead legalább 6-8megabitet
2013. ápr. 8. 15:01
 3/3 anonim ***** válasza:

itt élünk, nem németoban..a szolgáltató csak pénzt szed, a szervert nem cseréli...


ez van..így jártunk..azért ülök itt én is éjjel..

2013. ápr. 9. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!