Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Milyen paraméterek alapján...

Milyen paraméterek alapján válasszak routert?

Figyelt kérdés
Nem nagyon értek hozzá, de kell vennem egy új routert, és nem tudom milyen márkát válasszak, illetve milyen paramétereknek kellene megfelelnie az optimális működéshez. Egyszerre maximum négyen használjuk, 60nm-en. Ha valaki tudna konkrét példákat is mutatni nagyon sokat segítene.

2013. ápr. 8. 18:07
 1/5 P.O.C. ***** válasza:
Mekkora netcsomaghoz kell?
2013. ápr. 8. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
20/10 Mbps
2013. ápr. 8. 18:18
 3/5 anonim ***** válasza:
52%
TP-LNIK-et ajánlom ha négyen használnátok akkor elég egy 150 Mbit-es 60nm elég akár egy antennás is szerintem a TP-LINK mr 3220-ast válaszd usb, n rádió típus
2013. ápr. 8. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 P.O.C. ***** válasza:
72%

Fölösleges a TL-MR3220 ugyan vezetékes nethez is jó, de elsősorban mobil internethez fejlesztették.


Az árából már egy TL-WR841ND is kitelik, ami két antennás MIMO és nagyobb egyenletesebb a lefedettsége.

Ha már USB -s router akkor inkább TL-WR842ND -t. Nem sokkal drágább mint a TL-MR3220, de legalább 2 antennás és sokkal több mindenre használható az USB -je.

2013. ápr. 8. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
igen de ez a két router nem sugároz jobban mint egy 1 antennás legalábbis én ezt olvastam
2013. ápr. 8. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!