Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Ebayen ha eladtam valamit mi...

Ebayen ha eladtam valamit mi a teendő?

Figyelt kérdés
a helyzet az, hogy màr egyszer volt példa arra, hogy sikerült az ebay.com - on eladni valamit és úgy emlékszem, hogy az aukció lejàrta utàn csak hàtradőltem és vàrtam a nagy pénzeket, miutàn làttam paypalon hogy a vevőm elutalta a vàsàrolt termékért a pénzt, leszaladtam a postàra és feladtam a csomagot. Most a kérdésem az, hogy tegnap vàsároltak tőlem megint valamit, de vevő még nem fizetett, kell valamit csinàlnom vagy csak egyszerűen a vevő ràkattint a paynow lehetőségre és majd jön a pénz? van olyan lehetőség, hogy send invoice az mit jelent? irjak a vevőnek, hogy mikor szeretne fizetni?

2013. ápr. 9. 08:42
 1/3 anonim ***** válasza:

Nem kötelező azonnal fizetnie, gondolom pár nap neked is belefér. A Send invoice az, amit a neve is mutat: számlát küldesz neki, amiben véglegesítheted (csökkentheted/növelheted) az összeget.

Ha napokig nincs semmi, írj a vevőnek, hogy mikor és hogyan fizet.

2013. ápr. 9. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
értem, rendben köszönöm:)
2013. ápr. 9. 09:28
 3/3 anonim ***** válasza:

eBayes forumon olvasgatok a nagyoktol: Az o allitasuk szerint nem kotelezo, de nagyon ILLIK kuldeni invoicet. En mindig kuldok. Mivel nincs ezer termekem fenn, mindig a lejarat elott figyelem a licitet es leutes utan par perccel mar kuldom is az invoicet. Ebayen belul a termek mellett van egy legordulo menu, abbol "send invoice" opcio.


Azt olvastam, hogy ebay szabalyzatban az all, hogy 7 nap nem-fizetes utan contact ebay es open "unpaid item" ugyet. De 4 nap utan irj a vevonek, ha semmi, akkor 7 nap utan az eBaynek.


Az en legutobbi vasarlom is vart 3 napot a fizetessel :( Sajnos nem lehet oket kotelezni, hogy azonnal tejeljenek.

2013. ápr. 9. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!