Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Eladtam egy telefont egy...

Eladtam egy telefont egy gsmboltnak, és nem fizették ki. Mi ilyenkor a teendő?

Figyelt kérdés
Tehát 2 hete eladtam egy telefont a Zippzarmobile gsmboltnak reális áron, azt mondták az az összeg, amit kértem érte, teljesen megéri nekik. Mondtam hogy feladom postán utánvéttel, de ez nem volt jó nekik, mert így nem láthattak bele a csomagba, ezért ajánlott levélként küldtem el.Azt ígérték, hogy amint átveszik a készüléket, elutalják az összeget. Ez nem történt meg. Írtam nekik, de mindig azt írták vissza, h másnap utalják. Ezt eljátszottam velük 3szor és még mindig nem jött meg az összeg. Még azt is írták hogy átvették és valóban sértetlen a készülék. Nem tudom mit tudnék tenni. Sms-ek és az emailek meg vannak, de sokat nem érek vele gondolom.
2012. jún. 6. 18:02
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!