Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Kaptam egy Belkin routert...

Gekobi kérdése:

Kaptam egy Belkin routert f5d7234-4-h vs. A lap top kábelen csatlakozik a roeterhez és a nett tök jo müködik a gond az hogy az okos telok ugyan megtalálják a routert csatlakoznak is de nem mennek fel a netre?

Figyelt kérdés
2013. ápr. 23. 08:28
 1/7 anonim ***** válasza:

A.) A Belkin helyes megnevezése: "elektronikai hulladék"

B.) A Belkin csatlakozik a nethez (be lett rajta állítva a kapcsolat), vagy a laptopon kell a "csatlakozás" gombot megnyomni, amikor használni akarod?

2013. ápr. 23. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Ez azért van, mert az alap beállításoknál a net nincs kiengedve a WIFI-re.

Menj be a router menüjébe, és keress valami hasonlót: "Enable LAN to WAN" Aztán a biztonságnál állíts be valami jelszót is...

2013. ápr. 23. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ja igen, mint az első is megemlítette, a routernek kell felcsatlakozni a netre!
2013. ápr. 23. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 P.O.C. ***** válasza:

Mint ahogy előttem céloznak rá, egy routert nem elég helyesen összedugdosni, konfigurálni is kell webes felületen vagy esetleg a hozzá kapott CD-vel (bár ez utóbbi mármint a CD felesleges).

A kézikönyv, a te barátod: [link]

2013. ápr. 23. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

K: "A csatlakozást a setup ba beállitottam (PPOPE digi csatlakozás felhasz. jelszo megadás) de csak akkor tudok a netre felmenni a ha laptopon csatlakozom."

A diginél nincs véletlenül MAC szűrés? Keress olyasmit, hogy MAC clone és a laptop MAC címét klónozd le.

2013. ápr. 24. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 P.O.C. ***** válasza:

"K: "A csatlakozást a setup ba beállitottam (PPOPE digi csatlakozás felhasz. jelszo megadás) de csak akkor tudok a netre felmenni a ha laptopon csatlakozom." "


Ezt honnét idézted? Mert még csak hasonlós sincs a kérdező írásai közt.

2013. ápr. 24. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

#6, privátban írta, de ha más is látja, akkor hatékonyabban meg tudjuk oldani a problémáját. Itt a következő:

K: "Elméletileg nincs de azert klonoztam amár a MC cimet de semmi változás. A zethernet kabelt hova kell bedugni a routerbe?"

2013. ápr. 25. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!