Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Letöltésből hátravan 1sec és...

Letöltésből hátravan 1sec és utána megáll a tudomány, miért nem tölti le teljesen?

Figyelt kérdés
Most raktam újra a gépet. Se mozzilát se chromot semmit nem tudtam leszedni. Másik gépről leszedtem mozzilát pendriveon át gépemre feltettem...gondoltam explorer nem úgy müxik ahogy szeretném...de mozzillával se tudok letölteni semmit, még a flashplayer se jön le. Miért áll meg minden letöltésem az utolsó pillanatban?? Valakinek valami ötlet??

2013. ápr. 28. 19:01
 1/3 anonim válasza:

Dettó ugyanez a probléma nálam is fenn áll kb 4 hónapja.

Azóta már többször is újra raktam a gépet, különféle XP-kel, de semmi nem változott :-(

Bárki bármi okosat tud, szívesen olvasnám :-)

2013. jún. 6. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 csacsi2 ***** válasza:

előfordult már velem is, viszont én hatékony karbantartó programokat használok (Jv16 PowerTools), így ez nem áll fent! Érdemes megnézni nem a vírusírtó fogja esetleg!


# 17 -választól a takarítás ("CCEnhancer Bővíti ki a listát a CCleaner-ben"):

http://www.gyakorikerdesek.hu/szamitastechnika__programok__3..

2013. jún. 6. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Neuhauser László ***** válasza:

99% - nál megáll "gondolkozni"


Igen, az esetek 98% - ánál ezt a vírusirtó csinálja, nagy fájloknál különösen "elszenved" vele


Vírusirtótól függ a dolog, ill. hogy mekkora (és milyen típusú) a letöltendő fájl....


Amikor "megáll" , nézd meg, hogy nem-e tölt a géped valamit (A házon a piros (vagy sárga) LED villog-e, ami a töltést jelzi)

2013. jún. 30. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!