Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Mozilla Firefox-ban, hogy...

Mozilla Firefox-ban, hogy lehet a helyesírás ellenörzőt át állítani magyarra?

Figyelt kérdés

A gépemen a Mozilla Firefox angol nyelven volt telepítve.

Le töltöttem és telepítettem hozzá a magyar nyelv csomagot.

Ez után a böngésző kezelő felülete magyar lett,de a helyesírás ellenörző még mindég angol nyelvű.A beállításokban csak annyit tudok állítani hogy helyesírás ellenörzés bekapcsolva vagy kikapcsolva,semmi mást nem tudok ott állítani.Hol lehetne ezt beállítani?


Mielőtt valaki azzal jönne hogy töröljem le és telepítsem fel újra a magyar verziót,fontos lenne hogy az angol és magyar helyesírás ellenörzőt is tudjam használni váltásban,mikor melyik nyelven írok...Szóval fontos lenne tudni mindenféleképp hogy hol lehet ezt állítani vagy lehet-e egyáltalán.Előre is köszönöm.


2011. jan. 4. 17:56
 1/2 anonim ***** válasza:
86%

Nos, ez engem is érdekelt mindig is. Jó, hogy feltetted ezt a kérdést, mert végre vettem a fáradságot, hogy utána nézzek a dolognak. Végre megszabadulhatok a magyar UI-tól.


[link]

2011. jan. 4. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi a segítséget,ment a zöld kéz:)
2011. jan. 4. 18:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!