Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Mi lehet a probléma és hogy...

Mi lehet a probléma és hogy tudok újra belépni a facebookomba? Azért nagyon kellemetlen a dolog, mert egy vállalkozó vagyok és az ügyfeleim nagy részével ezen a közösségi oldalon beszélek és így most megnehezíti a munkámat ez a kellemetlenség

Figyelt kérdés
Úgy volt, hogy ma be akartam lépni a facebookomba,de kiadott egy olyan ablakot ahol figyelmeztetett,ha még több olyan személy jelölök be facen, akiket nem ismerek személyesen(nagyon rég nem jelöltem már be ilyen személyt, meg nem is annyira szoktam), akkor letiltják a felhasználómat. Csak elfogadni tudtam a feltételeket, mert semmilyen más opció nem volt, így hát elfogadtam. Ezután kiadta a bejelentkezési ablakot újra és miután beírtam az adatokat és rákattintottam a bejelentkezésre, akkor csak annyit történt, hogy frissítette az ablakot és nem történt semmi, hanem újra beadta a bejelentkezési ablakot. Akármit csinálok, ugyan ez a helyzet.

2013. máj. 21. 00:03
 1/5 anonim ***** válasza:

szerintem a két probléma egymástól független. valaki akit bejelöltél véletlen vagy tudatosan rákattintott hogy zaklatod, és azért hozta a figyelmeztetést.


a belépési probléma meg böngésző miatt lehet. nem tudom milyen bongészőt használsz, de próbáld meg törölni a letöltött tartalmakat ( cache ). nálam is volt ilyen gond, és az megoldotta.

2013. máj. 21. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Az, hogy te milyen régen jelöltél be valakit, nem lényeges, mert lehet, hogy ő csak most jelezte vissza, hogy nem is ismer.


Magyarul volt a figyelmeztetés? Mert lehet, hogy csak rosszul fordítottad, és azt közölték, hogy mivel bejelöltél ilyen személyeket, ezért x időre letiltanak.


De a böngészési előzményeket én is törölném, a cookie-kat is!

2013. máj. 21. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Angolul volt,de jól fordítottam és nem volt szó arról, hogy azonnal kitiltanak. A másik meg az, hogy nem a böngésző miatt van, mert töröltem a chacheket és a cookiekat is, sőt még másik gépről is megpróbáltam és ugyan úgy semmi más nem változott. Szóval itt csak a facebookkal lehet a probléma
2013. máj. 23. 10:45
 4/5 A kérdező kommentje:
Nem rég vettem egy medált az Eldorádóban és ott nem tudták megmondani, hogy mit jelképez ez. Haverom viszont talált egy 3 éves képet róla, ami ugyan egy animés fanart(rajongói rajz), de szerintem az, aki ezt rajzolta, az is copyzhatta valahonnan. A jel amiről beszélek az a képen a nyíllal jelölt szem belsejében látható elforgatott ,,háromszög". Ha valaki tudja, hogy mi lehet ez akkor kérem írja le :)
2013. okt. 17. 00:21
 5/5 anonim ***** válasza:

Milyen képen?

Miért nem új kérdésnek teszed fel?

2013. okt. 17. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!