Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hogyan tudnék t-home kábelmode...

Hogyan tudnék t-home kábelmodemen portot nyitni, konfigurálni?

Figyelt kérdés

T-home netem van, kábelnettel. Portom nincs nyitva, ami fejfájást okoz. Egyszer elértem a kábelmodemet, be tudtam jelentkezni, azóta nem. (lehet, távolról konfigolták át?)

A kábelmodemem típusa: Cisco DPC3925


1. kérdés: van-e alapból nyitott port?

2. kérdés: hard reset esetén fog-e tudni a kábelmodem újra csatlakozni?


Nagy szükségem lenne valahogy, hogy porton keresztül tudjanak kommunikálni a gépemmel



2013. jún. 1. 22:51
 1/2 anonim ***** válasza:
Ugyan ez a szolgáltatóm, és ugyan ezt a routert kaptam tőlük. Igen működni fog reset után. A reset gomb rövid lenyomása(azt hiszem 3 mp) után csak újra indul, több mint 10 mp kell, hogy tényleg reseteljen. Ha ez megtörtént, akkor kb. 1-2 perc után újra lesz neted(elég lassan indul újra). A webmint a 192.168.0.1 IP címen tudod elérni a, a felhasznevet, és a jelszót hagyd üresen, és Login. Majd Application & Gaming--->Port Range Forwarding--->ha csak egy portot akarsz nyitni, akkor az external, és internal portokhoz ugyan azt írd be, az ip addresshez, értelemszerűen a gép IP címe kerül.
2013. jún. 1. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Kösz az infót, hnap megcsinálom :) Csak féltem, hogy vmi olyan kódot lövök ki, ami a felcsatlakozáshoz szükséges. De ezek szerint MAC alapján szűr
2013. jún. 1. 23:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!