Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Facebook: Hogyan lehet fizetni...

Facebook: Hogyan lehet fizetni az e-mail küldésért? Részletek lent.

Figyelt kérdés
2013. jún. 3. 20:46
 1/6 A kérdező kommentje:
Írtam egy e-mailt valakinek, akire feliratkoztam. Mikor el akartam küldeni, láttam a kiírást, hogy fizetnem kell (asszem 200 Ft-ot), mivel az illető nem volt az ismerőseim között. Sehol nem találom, hogy hol és hogyan lehet fizetni. Van tippetek? Köszi előre is!
2013. jún. 3. 20:47
 2/6 anonim ***** válasza:
Ezt most nem biztos, hogy értem. e-mail alatt facebookos privát üzenetet értesz? Mert az nem kerül pénzbe. Legalábbis én tudok küldeni ismeretlen személynek, nem likeolt oldalnak üzenetet ingyen. Egy dologért kérnek pénzt, ha saját postodat promotálni akarod, de azt is euróban adják meg és rögtön ott van a lehetőség, hogy paypal, vagy átutalás.
2013. jún. 3. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Igen, facebook-os privát üzenet. Bármely ismeretlen embernek szeretnél üzenetet küldeni, ezt a kiírást látod előtte (legalábbis nekem ezt írja ki): "Az üzeneted XY folder mappájába fog kerülni, mert nem vagy vele kapcsolatban Facebookon." Mellette van egy "tovább" gomb. Ha arra rákattintasz, kiírja az árat, hogy mennyit kell fizetned az üzenet elküldéséért (azért, hogy ne a "folder" mappába kerüljön, hanem lássa is az illető). Így küldtem el egy privát levelet, csak azt nem tudom, hogyan kell fizetni és hova utaljak. Nem akarom, hogy utólag valami jó kis kamatokkal terhelt büntetést kapjak. Tud valaki segíteni? Ha bárki látja ezt a kérdést és tudja a választ, akkor kérem, írja meg! köszönöm!
2013. jún. 4. 15:44
 4/6 anonim válasza:

Hű, ez vagy nagyon nagy hülyeség vagy nagyon durva. Mindjárt megnézem..


Megnéztem, ismeretlen embernek küldtem üzenetet és simán elment. Nem tudta produkálni amit leírsz. Nem lehet, hogy valami kamu oldalon vagy és így akarnak pénzt kiszedni belőled? És nem "folder"-be kerül az üzid, hanem az egyéb mappába. Az üzeneteknél az inbox jön be, de ahol (nekem angol) az inbox van, ott van egyből mellette az other fül, és ha új üzim van, akkor az is jelzi. Attól, hogy nem kerül az inboxba, még elmegy az üzeneted.


Itt senki nem hallott még ilyen fizetős üzenetküldésről, nehogy fizess ilyenért!!!

2013. jún. 4. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen, tegnap 18:18-as! Miután elolvastam a válaszod, nyugtalan lettem, mert azt hittem, hogy ha senki sem hallott róla, akkor ez egy vírus. Kiírtam a facebookra az üzenőfalamra, hogy mi ez az egész? Egy ismerősöm azt írta, hogy ő is tudni akarja, mert neki is ugyanez van. Több ismerősöm még sosem hallott róla. Egy rokonom viszont belinkelte a választ. Íme:

[link]

Remélem, ez még tényleg csak a rendszer tesztelése, mert nem akarok pár hónap múlva egy felszólítást kapni, hogy ennyi és ennyi késedelmi kamatot is fizessek ki. Bár az említett levelet elküldtem, de semmilyen e-mailt, vagy tájékoztatást nem kaptam, hogy mégis hogyan tudok fizetni. A kérdésem most kiemelem, mert hátha másoknak is hasznos lesz, de választ persze már nem várok rá.:) Köszönöm még egyszer a válaszokat!

2013. jún. 5. 22:08
 6/6 anonim válasza:

Szívesen, de nem én adtam meg a választ :)


Azért ez durva, nem gondoltam volna, hogy maga a facebook csinál ilyet..

2013. jún. 6. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!