Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Fiúk! Titeket mennyire zavar...

Fiúk! Titeket mennyire zavar ha egy lány állandóan vigyorog?

Figyelt kérdés
Hú ez most biztos furcsán hangzik, úgy értem idegesít titeket ha vicceket mondogat,vagy csak úgy magába mosolyog?:D Persze mértékkel:)

2013. máj. 30. 22:03
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
ha temetésen mosolyog akkor az gyanus, de azonkivül nem baj... Szeretem a mosolygos lányokat
2013. máj. 30. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
mértékkel nem
2013. máj. 30. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Sokkal jobb, minthogy állandóan szomorkodjon, rám is jó hatással lenne egy ilyen leányzó :)
2013. máj. 30. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Legalabb szint hoz a szurke hetkoznapkba
2013. máj. 30. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Szerintem kicsit se tudna.
2013. máj. 30. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Én is ilyen vigyori vagyok. Csak úgy rámosolygok néha az ismerőseimre meg szeretek nevetni. Még senki nem panaszkodott rá :D Viszont nagy néha ha rossz kedvem van akkor tiszta meg van lepődve mindenki.
2013. máj. 30. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
:)) Na örülök hogy így látjátok! Megnyugtatóan hangzik:) Csak néha pl. mikor egyedül utazok a metrón és jó kedvem van ,vagy eszembe jut valami vicces akkor is szoktam mosolyogni,vagy ha jó zenét hallgatok táncra perdülök,vagy szökdécselve megyek ..És kicsit döbbenten szoktak nézni a körülöttem levők:( :D
2013. máj. 30. 22:41
 8/13 anonim ***** válasza:
Semennyire nem zavar mert én is állandóan vigyorgok :)
2013. máj. 30. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Hát mondjuk az utcán nem, de főzés közben szoktam táncolni :D Meg ha zenét hallgatok ritmusra lépek v dobolok a lábammal, kezemmel. :D
2013. máj. 30. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Tegnap buszon utaztam az egyik barátnőmmel és a mellettünk ülő lány folyamatosan csak mosolygott, magában. Bámészkodott az ablakon, vigyorgott.

Barátnőm tök hülyének nézte, én meg csak mosolyogtam rajta, mert velem is szokott ilyen lenni. Eszembe jut valami, miért ne mosolyoghatnék rajta? :) Senkinek nincs joga emiatt lenézni :) Mosolyra fel ;)

2013. máj. 30. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!