Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Internetes modem nélkül is...

Internetes modem nélkül is működik, a Wifi router?

Figyelt kérdés
Azért kérdezem ezt mert jelenleg van egy modemem és egy routerem amiből egy kék telefonkábelhez hasonló kábel mey bele a modembe. Namármost a jelenlegi internetemet szeretném lecserélni egy olyanra ami gyakorlatilag egy pendrive amiben van egy kártya és bedugom a gépbe és megy is a net. Namár most viszont ha internetet váltok akkor elviszik a modemet és marad a kicsi pednriv. Ha azt bedugom és a gépen már jó a net akkor a wifi továbbra is adja majd a jelet? Vagy elengedhetetlen hozzá az hogy hozzá legyen kapcsolva?

2013. jún. 20. 16:54
1 2 3
 11/21 A kérdező kommentje:
apropó még1 kérdés. Nem tudom itt ki mennyire jártas ps3-as témában. de ha a ps3-ba bedugom a Sticket akkor azzal a ps3-on is tudok netezni?
2013. jún. 20. 17:18
 12/21 anonim ***** válasza:

Nem csak USB foglalat kell hozzá, de 3G modem, vagy modul is. Sőt, driverre is szükség van, mert valaminek kezelnie kell a bejelentkezési adatokat, amit a SIM kártya kér. (illetve a szolgáltató, a kártyával)


Hiába van PS3-on USB, benne driver.

Ha nem telepíted a drivert a gépre, azon se lesz 3G neted.

2013. jún. 20. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim válasza:
Attól függ, hogy pc vagy laptop, notebook-ja van a kérdezőnek.Minden esetben értelmetlennek tartom lecserélni a korlátlan netet, mivel a t-mobile-os korlátozott(nem tudom hány gigától hány gigáig).
2013. jún. 20. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim válasza:
Ha viszont a foglalatba bedugod a sticket azonnal kiadja a driver telepítőjét, nem kell külön letölteni.
2013. jún. 20. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 A kérdező kommentje:
Szóval ha jól értem... . (bocs hogy értetlenkedek csak azért nagyon meg akarom gondolni a dolgot.) SZóval maga a stick mellé elvileg adnak ők modemet is? merthogy a stick nem elég?
2013. jún. 20. 17:36
 16/21 anonim válasza:
Elég a stick amiben van egy SIM kártyára hasonló kártya.Ahhoz kell egy driver(ugyan úgy ahogy a touch pad-hez, stb.)De miért kell lecserélni a netet?
2013. jún. 20. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 A kérdező kommentje:
Mert a mostani 1megás és ez 30megás lenne + tvadókkal meg laptop ajándékba. És ez így szép lenne meg jó nekem árba is csak ez a wifi dolog zavar.
2013. jún. 20. 17:43
 18/21 anonim ***** válasza:

A sticvk maga a 3G modem amúgy, megjegyzem.

[link]



Amúgy nekem ez fura, 30MBit/sec-es mobilnet?....+laptop..?

Linked nincs?

2013. jún. 20. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 A kérdező kommentje:
Nincs. Amúgy egy dell laptopot adnának és ez elvileg valami újj dolog kb1hetes. de már az elején is kételkedtem csakhát mivel többet nem kellene fizetni mint ddig gondoltam talán megérné.
2013. jún. 20. 18:13
 20/21 anonim ***** válasza:

"Amúgy nekem ez fura, 30MBit/sec-es mobilnet?....+laptop..?

Linked nincs?"


Semmi fura sincs ebben. LTE hálózaton akár 100 Mbiten is megy a mobilnet. Például ez a csomag 60 Mbittel megy: [link] És tényleg megy annyival. Ismerősömnek ez a csomagja van és simán megy 50-60 Mbittel. A ping is olyan 20-30 ms körül van. Én is meglepődtem hogy milyen jó tudd lenni a mobilnet. Ha nem lenne adatforgalom korlát még váltanék is rá.

2013. jún. 20. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!